Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedjem neki vagy inkább ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem neki vagy inkább ne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Öt éve együtt vagyunk a párommal. A kapcsolatunk elején sokat vitatkoztunk egy nő miatt, akitől a párom évekig többet szeretett volna szimpla barátságnál,sőt még egy hónappal a megismerkedésünk előtt is szerelmet vallott neki. (A nő hosszabb ideje boldog párkapcsolatban élt, amiről a párom is tudott.) Mikor ezt követően pár hét múlva összejöttünk, váltig állította, hogy az már a múlt, de továbbra is rendszeresen beszélgettek egymással messengeren. Képtelen voltam jó szemmel nézni a dolgokat, kértem, hogy szakítsanak meg egymással mindenféle kapcsolatot. Párom ezt kezdetben nem fogadta el, én próbáltam toleráns maradni, de mikor kiderült, hogy a hátam mögött találkoztak, akkor válaszút elé állítottam, mondtam neki, hogy döntse el, ki a fontosabb: ő vagy én. Végül engem választott, de félek csak azért, mert belátta, hogy a nőnek társként nem fog kelleni. Ennek már szintén több éve,ezalatt az idő alatt néhányszor összefutottak véletlenül a városban, ugyanis egy helyen élünk, de tudtommal semmi más interakció nem volt köztük. (Igaz, ezeket a találkozásokat is mindig jóval később tudtam meg egy-egy elszólásból, állítólag azért, mert nincs jelentőségük.) Múlt héten mindketten ugyanazon a rendezvényen a voltak, ezt onnan tudtam meg, hogy találtam egy közös szelfit a párom telefonjában teljesen véletlenül. Azóta megint nem hagy nyugodni a történet. Mi van, ha még mindig a nő után vágyakozik, és csak azért nem keresgeti külön, mert megtiltottam neki anno? Ti feloldanátok ezt a tilalmat, hogy a reakciókból lassacskán kiderüljön, hogy így, évek után mi a helyzet vagy hagynátok a sunyiba az egészet? 26/N
2018. okt. 22. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hogy megtiltottad az egy dolog. Hogy titokban találkoznak az egy másik.

Ha a másik nőnél zöldte vált a lámpa te niztos lapátra kerülsz.

2018. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem zartad te ketrecbe, csak elhalasztottad ami elkerulhetetlennek latszik abbol amit leirtal.

Ez a kapcsolat mar evek ota halott.

Lehet, hogy kedvelitek egymast, de az tuti, hogy egy kozos selfie nem azert volt a telefonjaban, mert nem jelent a csaj semmit.


Nem azert nem keresi, mert megtiltottad!

Es tuti, hogy keresi, csak felrugni kapcsolatokat nehez. Az ujra kezdes nem igazan vonzo, amikor ott vagy neki te, akit dughat barmikor, el van szepen a kis allott vizben.


figyelj, 26 eves vagy, miert nem szakitasz vele es keresel valakit aki tenyleg veled akar lenni?

Most meg nem keso, 30 evesen sokkal nehezebb lesz, amikor a no szakit a jelenlegi parjaval es a te pasid meg veled.

2018. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit mondunk. Mar 5 eve latod hogy hulyenek vagy nezve, aki szamar a lo helyett, de megse nyitod ki a szemedet. Jo ez igy neked, alazd csak magadat.
2018. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Valójában szabad lenne neki az út, a csaj egy ideje szingli.
2018. okt. 22. 20:36
 15/18 anonim ***** válasza:

Szabad lenne az ut? Kicsikem, nyisd ki a szemed.

Egyutt voltak. Es egyutt vannak.

Csak te nem akarod meglatni.


Es remelem egyszer rajossz, hogy megtiltani nem tudsz semmit, hacsak nem a gyereked, de meg naluk is nehez.

2018. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azt nem értem, hogy ezt miért itt és így teszed ki? Miért nem vele beszéled meg? 5 év után nem várható el, hogy egy ilyen helyzetet meg tudjatok beszélni?


Ha hárít vagy tagadja a dolgot akkor meg jön a drasztikus lépés. Nem vagyok a híve a tiltásnak, de ez olyan helyzet, amikor igenis tiszta vizet kell önteni a pohárba és válaszút elé állítani: vagy te vagy ő.

2018. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Számomra már ott rossz a sztori hogy anno te megtiltortad neki hogy tartsa a kapcsolatot a nővel.

Mégis milyen jogon tilt meg egy ember egy másik felnőtt embernek valamit?? Akár azt hogy találkozzon valakivel vagy beszéljen valakivel? Számomra ez felfoghatatlan. Megtiltani... És nem mondom hogy nem értem meg miért tetted csak nekem ez már úgy hangzik hogy az egész romlásra van ítélve.

Nézzük a másik oldalt. A párodét amit szintén nem tartok teljesen normálisnak. Anno ő állítólag szerelmes volt egy nőbe,bevallotta majd egy hónapra rá összejött veled. A szerelem nem múlik el 1 hónap alatt, és hülyeség összejönni valakivel ha másba vagy szerelmes. Tehát erről az oldalról is értelmetlen az egész, bukta.

Tehát te úgy érted tiltanod kell valamit egy FELNŐTT embernek amihez szerintem senkinek semmi joga (nem személyeskedés). Ő meg sunyiba találkozik egy nővel.

Egy normális kapcsolatban az ember simán elmondja hogy képzeld találkoztam xynal és nem innen-onnan kell a másik megtudja. Én hagynám ezt így a francba.

2018. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt érzem rajtad,hogy ragaszkodsz hozzà. Nem érdemli. Tudom,régen megjârtam. Mert a jó asszony mindent megbocsàjt...egyszer,max kétszer. Ne hagyd hogy zsebre tegyen. Többet érdemelsz te,mert te vagy aki aggódsz,ő pedig titokban talâlkozik. Remélem megoldódik!!

27/L

2018. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!