Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmileg nem tudok dönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg nem tudok dönteni hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2 férfi van az életembe jelenleg

Az egyik az exem aki 21éves ,3 évig voltunk együtt. Kisebb nagyobb problémákkal,de bármi is volt mindig ott voltunk egymásnak,4 hónappal ezelőtt szakítottunk, de néha beszélgettünk


Ez idő alatt én a munkahelyemen össze ismerkedtem egy férfival aki 37 éves egyedül él, Boldog vagyok vele felhőtlen a kapcsolatunk most érzem magam teljesnek lehet hogy csak azért mert még a legelején tartunk ,nem tudom bizonytalan vagyok, de valahogy vissztért az exem mintha valami össze kötne minket valami erős kötelék

Érzelmileg teljesen kivagyok

22 vagyok


Valaki járt hasonlóan



2018. okt. 23. 17:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha kétségeid vannak az újjal, akkor már meg is van válaszolva a kérdés.
2018. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!