Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és az elején minden jó volt, sok helyre mentünk. Ez 2 hétig volt, aztán szinte sehol sem mutatkozott velem, nem vitt engem sehova, nem mentünk közös programokra. Kiderült, hogy ez azért volt, mert megcsalt. Ezt nem említettem meg, nem mondtam neki, hogy rájöttem. Azóta nagyon undorodom tőle és már egy sima arcra puszinál is hánynom kéne. Szakítani szeretnék, de nem tudom hogy csináljam és milyen okkal tegyem. Nem szeretném elmondani neki, hogy tudok a dologról, mert ahogy ismerem úgy is kimagyarázná és még a végén engem állítana be hütlennek és gerinctelennek. Ha nem mondok semmilyen okot és úgy szakítok, akkor is ugyanezt gondolja, hogy egy másik férfi van a dologban..
2018. okt. 24. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Tehát két hónapja vagytok együtt, de már megcsalt. És téged még érdekel, hogy mit fog hinni, ha elhagyod? Ki a frászkarikát nem érdekel, hogy mit hisz az a majom?
2018. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

háló?!

tini kategória?!

ssshhhshshs


nem értem.. téves?!

2018. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, hogy megcsalt, de még mindig vele vagy?!

Ki a fenét érdekel, hogy kimagyarázná? Miért is tartozol neki magyarázattal, miután olyan gerinctelen volt, hogy mással kavart, miközben együtt voltatok?!

Ezek után még MAGYARÁZATRA szorul ?!


Ha ezt nem tudod így megtenni, akkor sajnos meg is érdemled, hogy vele vagy, miközben undorodsz tőle..

2018. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem tini kategória.:) Tudtam, hogy csak rosszindulatú kommenteket fogok kapni és konkrétan senki sem fog normálisan válaszolni és tanácsot, ötletet adni. Igen, azt is tudom, hogy hülye vagyok,mert még együtt vagyok egy ilyen emberrel, de nem kioktatásért jöttem ide, így is elég rosszul érzem magam ebben a helyzetben...
2018. okt. 24. 23:41
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

"nem vitt engem sehova"


Engedetlen szolga volt, büntetést érdemel, nem végezte jól a munkáját, hogy téged kiszolgáljon.

2018. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Sztm kaptal normalis valaszokat is. Mond el h tidod es h vege...ennyi. Mit erdekel mit fondol? Ne legyel mar 5eves...
2018. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

* Ha nem mondok semmilyen okot és úgy szakítok, akkor is ugyanezt gondolja, hogy egy másik férfi van a dologban..


Nem mindegy hogy mit gondol? Ha te tudod az igazat?

2018. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

3-as vagyok. Leírtam, hogy mit csinálj.

Nem tartozol magyarázattal olyan embernek, aki szarba sem vett téged. Pont.


Elmondod neki, hogy szakítasz vele, és ha kérdezné az okát, akkor mond meg neki, hogy tudja ő is, csak nézzen magába. Ennyi.

2018. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Uristen de ostoba liba vagy. Rajtad meg segiteni se lehetne...meg is erdemled.
2018. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Szeretnék szakítani veled, mert mégsem érzem magam olyan jól veled/nem tudom elképzelni a közös jövőt/ nem ilyen férfit keresek/ rájöttem, hogy nem vágyom kapcsolatra, mert a munkámra akarok figyelni.

Persze tisztább lenne elmondani néki, hogy tudod, hogy megcsalt.

2018. okt. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!