Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagyok neki elég teret?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolat, két hónap. Rég nem volt egyikünknek sem senkije, és én második randin éreztem hogy igen, őt szeretném, ő pár hét után mondta ezt. Most viszont az utóbbi két hét egy boldogtalan és bizalmatlan árnyékká tett. 8 napra elutazott külföldre nyaralni rokonokkal, és ez sem esett nekem jól, mert a pánikbetegségem kicsit kiújult mellette, de szerinte jár ez neki. Ezt elfogadtam, de nem is igényli hogy beszéljünk, s azt mondta több térre van szüksége. Ez is valahol érthető, de mintha egyáltalán nem lenne kiváncsi rám. Közben telefonban (én hívom) azt mondja mindig hogy szeret és találjunk ki valamit ezekre a más elvárású szitukra, és nagyon büszke magára, hogy egyszer sikerült fel is hívnia, amikor igérte, amúgy meg rendszeresen nem figyel arra amit írok. Meg szerinte rokonok meg barátok között egy bulihajón "nem szokás" a párunkkal beszélni telefonon.

2018. okt. 25. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki mást hoz ki belőlünk.A megèrzèsek meg általában nem csalnak.Itt te vagy a ragaszkodóbb fèl,így ha vège lesz,tèged jobban megvisel majd.Sajnos benne van a pakliban.Neked ez így már most kevès,amit megèrtek.Nem biztos,hogy ő a te embered.
2018. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a párod nem szeret téged és nem is akar igazán, te meg nyomulsz rá, és mintha kicsit próbálnád érzelmileg zsarolni is, vagy legalábbis kicsikarni belőle érzéseket és tetteket, de ez nem szokott működni, just sayin'.
2018. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem túlságosan két olyan ember találkozott akik a két szélsőséghez tartoznak.

A párod kicsit olyan mint az én párom, bár nálunk két hónap után nem mondta, hogy sok vagyok. Ő a haverjával utazott el pár napra és igaz addig alig beszéltünk, de utána alig várta, hogy találkozzunk.

Az biztos, hogy az nem megoldás, hogy te futsz így utána, mert esélyt sem adsz neki, hogy hiányozz. Kíváncsi lennék ha 2-3 napig nem keresnéd egyáltalán, vajon keresne-e ő. Nem gondolkoztál még ezen?

2018. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor együtt voltunk, mindig sokat törődött velem, illetve néha nem tudta hogy hogyan mutassa ki a szeretetét, akkor megbeszéltük. Azt mondta hogy az elvárások miatt, és mert nem hagyok neki teret, ezért most nem érzi jól magát velem. Szakítani nem akar viszont, vagy nem mondja. Tudom, hogy sok helyzetet rosszul kezeltem, illetve tényleg nyilván neki több térre van szüksége. Ennek a merőben eltérő igények miatti veszekedés-sorozatnak az elutazása volt a fő oka, amíg itthon volt, és 3 naponta találkoztunk akkor neki se volt túl sok, nekem se túl kevés. Most viszont azt érzem nem szeret már. Lehet emiatt, ilyen gyorsan "kiszeretni" valakiből, vagy nem is szeretett, csak kedvelt szerintetek, és nem gondolta annyira komolyan, hogy ilyen hamar elfogyott a türelme?
2018. okt. 26. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű. A párod nem az a fajta aki a másik nyakán lógjon naphosszat. Egyszerűen nem igényli, kell neki a szabadság. Én is ilyen vagyok amúgy. Ráadásul nem fogom senki kedvéért bizonygatni mennyire szeretem. Ráadásul sokkal többre értékelem racionálisan élni az életem, mintsem bármely érzelem tévútra vigyen.
2018. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdező félreérted, nem fizikálisan vagy sok neki. Hanem az, hogy gondolom szoktál hisztizni neki, hívogatod, írogatsz neki, meg se várod, hogy ő keressen. Elvárásaid vannak felé, és emiatt ő szorong és úgy érzi kalitkában van. Nyilván te azért keresed ennyit kert kell neked az visszajelzés, de ha egészséges és normális lenne a kapcsolatotok, anélkül is tudnád, hogy szeret, hogy bizonygatni kéne.

A pánikbetegség pedig nem jó. Gondolom minden problémát felnagyítasz.

Két hónapos kapcsolat nem olyan sok ahhoz, hogy te így kalitkában tartsd.

Ezt az is alátámasztja, hogy te már a második randin úgy érezted ő kell neked, pedig az még erősen ismerkedő fázis, nem is ismered annyira még a másikat, hogy el tudd dönteni, hogy az az ember hozzád való vagy sem.

2018. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Röviden, érzelmileg nagyon rákapaszkodsz, és visszaigazolásokat vársz tőle, hogy te kellesz neki.

Ő viszont egy olyam ember aki kevesebb törődést igényel, és az sajnos az ő részéről jogos, hogy két hónapos kapcsolattól szerintem se várj el ennyi mindent. :( Akkor később mi lesz?

2018. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!