Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te figyelembe veszed ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te figyelembe veszed ismerkedéskor a másik családját?

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképp. Az én családom elég ratyi,de pajzsként állok a párom elött,hogy neki ebböl ne legyen hátránya. Viszont én olyan családba szeretnék beházasodni,ahol jófejek az emberek és szeretet van. Ez nem feltétel,csak egy nagy plussz. Volt olyan párom,ahol a szülök szarba se néztek 7 évig,pedig bármit megtettem volna az egyszem kisfiukért,a mostani párom családja imád,én is öket. Ég és föld a kettö.
2018. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem mindenki másolja a szülői mintát, én is valahogy úgy vagyok, mint a 11-es, van bőven probléma a családomban, de én megedződtem, és tudatosan dolgozom azon, hogy ami probléma, azt ne vigyem tovább. Van jó is, azt továbbviszem. Nem engedem, hogy beleszóljanak az életembe, pedig ez a jelenség náluk is ott volt anyai nagyanyám révén, de bennem ez úgy csapódott le, hogy én ezt előzzem meg, ha kell, csúnyán, de mindenképpen, mert gyerekként is rossz volt átélni, és nem akarom, hogy az én leendő gyerekemnek vagy a páromnak pocsék legyen emiatt.

De a családdal jó tisztában lenni, erre pedig anyám a legjobb példa, pszichés problémái vannak, elég régóta, hol erősebb, hol gyengébb, orvoshoz jár. Én utána akartam járni, honnan ered ez az egész, mi a gyökere, mik váltották ki, olyan nincs, hogy nincs előzmény és csak úgy ilyen problémái lesznek valakinek. Elkezdtem nyomozgatni, mert a családomnak alapból cipzár van a száján, összeszedtem a morzsákat, és a végén összeállt a kép, mint egy puzzle kirakó, és elkezdhettem a megoldást keresni. Javult a helyzet, de ehhez kellett az, hogy ismerjem a múltat, a családot olyannak, amilyenek, és ne csak annyit, amennyit láttatni akarnak, mert bizony egymás előtt sem nyílnak meg igazán maguktól, rengeteg dolgot nem tudtam róluk, pedig ebben a családban nőttem fel. Ha ezeket a dolgokat korábban tudom, akkor jobb lett volna, sok kellemetlenséget meg tudtunk volna úszni, de ez van.

Szóval oda kell figyelni a családra is, mert számít.

2018. okt. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amire odakerülünk, már mindegy lesz, hogy milyen családja van, mert már menthetetlenül szerelmes vagyok
2018. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel,csak az hogy a párom milyen és őt is ugyanez,más nem számít.Szülőkkel minimális a kapcsolattartás aminek megvannak a miértjei és így pont megfelel. Ha azt néztük volna,h ki milyen családból származik vszinű már nem lennénk együtt.Kapcsolatunkba nem is szólnak már bele és nem mérgezik,mert már tudják hogy hiábavaló.A saját családunkra,életünkre fektetünk hangsúlyt a többi nem igazán számít. 10éves kapcs.
2018. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!