Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a párom a születésnapomon is dolgozik meg nincs velem akkor nem is vagyok fontos?

Figyelt kérdés
Azt mondta majd holnap együtt leszünk, de a holnap az nem ma...

2018. okt. 27. 07:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

Várd meg a holnapot. Lehet meglepetéssel készül, és MINŐSÉGI időt akar veled tölteni.

Ne fújd ezt fel ;)

Persze ha dönthetett volna másképp és holnap nincs meglepi, azt javaslom, hogy beszèlj vele erről....

2018. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Jó ég, felnőtt párkapcsolatok kategóriában vagyunk. Húsvétkor a munkám miatt két külön országban voltunk az akkor még vőlegényemmel, idén karácsonykor én otthon leszek ő külföldre megy dolgozni. A fel éves eljegyzesi “évfordulónkon” hazament a szüleihez... és minden alkalmat bepótoltunk egy másik napon. Jobbat mondok, az édesanyám születésnapján és a saját születesnapomon is dolgozni fogok este 10ig. Majd annak a hétnek a hétvégéjén bepótoljuk... mit kell így túlreagálni. Az már rég rossz ha csak azon az egy napon szeretitek egymást (ill. ajándékozzátok meg egymást) mikor van azonkívül még 364 másik nap.
2018. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kaptam egy csokor rózsát de azt mondta most nem tud elvinni sehova ahova pénz kell mert most nincs neki.. De haza jött és fel köszöntött, meg beszéltük, hogy délután el megyünk a temetőre apukám sírjához meg meglatogatjuk a nagypapám együtt..
2018. okt. 27. 11:47
 14/15 anonim ***** válasza:
Szegénykém. :( Nem mondom a páromnak sincs mindig pénze, de akkor legalább süt nekem valamit. Azért boldog szülinapot, ha ez számít.
2018. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyetlen napból nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni. Máskor is érezted már úgy, hogy nem vagy fontos a barátodnak?
2018. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!