Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mennek ebbe bele a férfiak azért mert ennyire fontos nekik a szex?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan házasságot párkapcsolatot családot ismerek ahol a férfi keresi a pénzt dolgozik reggeltől estig a nő meg szinte semmit nem csinál otthon van vagy 4 órában dolgozik valami könnyű munkahelyen
2018. okt. 21. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
szeretik a háziállatokat...nekem is van kutyám.
2018. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerelem?? esetleg?
2018. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. És a nő nem szereti esetleg hogy ezt hagyja?
2018. okt. 21. 22:26
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
azért mert manapság olyan világban élünk, hogy ha megszólal a fickó, hogy igen is adjon hozzá értéket (nem muszáj anyagit), akkor a nő egyszerűen tovább áll egy szinglihez amelyik nem fog követelőzni, válással meg megint ők járnak jól. (a válások 75%-át nők adják be). szal nincs semmi ami erkölcsöt, vagy bármit nevelne a nőkbe (java részük így is csonka családban nőtt fel, férfi minta nélkül... 35 alatt mondjuk)
2018. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk például azért volt a fenti eset mert próbáltam kedves lenni, tekintettel rá, még ha nem is érdemelte meg . Úgy voltam vele ő nő , ne kelljen annyit dolgoznia, intézze az otthoni teendőket(amiket persze nem tett meg), belebújtam a tipikus apai-férfi szerepbe , dolgoztam én napi 12 órákat meg hétvégéket. Lehet úgy is mondani naív voltam, vagy hülye , ostoba....

Mégegyszer nem lesz ilyen :)

2018. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
# 3 elképzelhető, hogy a nő nem szereti annyira
2018. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elképzelhető,hogy a nő maximálisan ellátja a férjét vezeti a háztartást.

Nem dolgozom itthon vagyok főzök,mosok,takarítok és csomagolok a férjemnek reggelit ebédet tízórait... és boldogok vagyunk

Mi ezzel a baj?

Persze van célom de azzal még várni kell de most elégedettek vagyunk

A férjem boldog és imádja,hogy itthon semmire sincs gondja

Én meg úgy gondolom,hogy csapat vagyunk ki mit tud tenni a csapatért azt teszi

2018. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7. Szeretem amikor a házimunkával jönnek a nők a 21. században, amikor a mosogatógép mosógép szárítógép stb. szinte mindent megcsinál.

Én reggel nyolctól délután hatig általában el vagyok mert annyi a munka és még utána jön a házimunka. Mivel egyedül élek. Szóval a házimunka nem olyan uhh de nehéz és sok

2018. okt. 21. 23:31
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

7-es vagyok

Na a mai világban nem lehet megfelelni...ha csinálja dolgát otthon egy nő akkor az sem jó,mert leírtad,hogy kb nem tartod semmibe,ha nem csinálom akkor meg lusta trehány vagyok...

Szerintem meg senkinek semmi köze hozzá ki hogyan él mi így vagyunk boldogok ti meg úgy. Ha kötekedni akarsz akkor úgyis fogsz akármit is ír egy ember

2018. okt. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, főzni milyen gép főz meg helyettem??? Vennék egy olyat.

Ja, és dolgozok, 10-12 órákat is, de nagyon szerettem volna háztartásbeli lenni, nem lustaságból, hanem hogy egy kicsit éljek még a gyerekemmel, a kutyáimmal.

2018. okt. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!