Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudom kielégít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom kielégíteni a barátnőm.

Figyelt kérdés
Ő a második kapcsolatom. De sose tudtam a nőket kielégíteni.Nem is vagyok egy csajozós típus. Lassan rámegy a kapcsolatunk.semmit se csinálok jól amikor szeretkezünk.szerintem megint hosszú évekig egyedül leszek. Valaki hasonló szituba? Készüljek fel a magányra? 29f 30n
2018. okt. 27. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De próbálod azt csinálni, amit mond, vagy csak keseregsz?
2018. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam csinálni de sose jó!
2018. okt. 27. 16:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem csinálsz jól?
2018. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Elég béna lehet a partnernőd, ha te ilyen lelkiállapotba kerültél.
2018. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Semmit se csinálok jól, szó szerint értve.
2018. okt. 27. 16:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

És ő segítet neked? Megmutatta hogy jó, beszélt róla, hogy gyorsabban lasabban?


Így hogy ennyiből áll minden közlendőd sajnos nem fogunk tudni segíteni. Meg kell tanulnod nyíltan beszélni a szexről és részletesen a problémádról.

Pl hány aktus fulladt kudarcba, be tudsz-e hatolni korán elsülsz... capise?

2018. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

5 Ugyan már. A partnered egy gyenge semmi. Még a legbénább ember is tud mit kezdeni egy normális, jó partnerrel.

Nehogy már itt összeroppanj.. gyenge partner mellett, mit csodálkozol, hogy így jártál? Legközelebb jobban válogasd meg a partneredet.

2018. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen esetek többnyire vagy a csaj sem tudja, mi a jó neki ("találd ki te"), vagy nem képes elmondani/megmutatni.
2018. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
Semmit, hagyd hogy néha a "barátnőjénél" aludjon.
2018. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem biztos, hogy a partnere a hibás, és az sem biztos, hogy ő, lehet, hogy egyikük sem az, és lehet, hogy mindketten, vagy csak az egyik.


29 éves vagy....tudnod kéne mi az ami a legrosszabbul megy számodra. ha az előző nőt is beleszámítod.


A 6-os jó kérdéseket tett fel!


Mi a kérdésekre a válasz?

- tág a hölgyemény vagy túl szűk, túl száraz esetleg, nem nedvesedik be eléggé??

- túl kicsi a farkad, vagy túl nagy?

- meddig bírod?

- vagy csak egy pózban csinálod?

- csak megdugod és előre hátra és ennyi, vagy van előjáték esetleg, vagy amolyan végjáték?

- foglalkozol e közben a testével esetleg?

- ......................... :)

2018. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!