Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudom kielégít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom kielégíteni a barátnőm.

Figyelt kérdés
Ő a második kapcsolatom. De sose tudtam a nőket kielégíteni.Nem is vagyok egy csajozós típus. Lassan rámegy a kapcsolatunk.semmit se csinálok jól amikor szeretkezünk.szerintem megint hosszú évekig egyedül leszek. Valaki hasonló szituba? Készüljek fel a magányra? 29f 30n
2018. okt. 27. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Mondd meg a párodnak, hogy segítsen neked!

De te is felkereshetsz egy szexuálpszichológust. Vagy társastánc. Vagy kineziológia. Vagy homeopátia. Vagy bármi! Nem hiszem el, hogy már mindent kipróbáltál és mégsem megy!!!

2018. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Simán el tudom képzelni, hogy te vagy a béna, mivel egy kérdést sem voltál képes normálisan feltenni. Ez alapján ha béna vagy, ne légy béna, ha pedig rosszul csinálod, csináld jól!
2018. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
Tudod, ha a férfinak nem jó, az a férfi hibája... ha a nőnek nem jó, az is!
2018. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem írtad le, miért nem jó a szex, nem tudunk segíteni. Nem látunk bele a fejedbe.
2018. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szó szerint minden;)). Hát ez olyan általános baj...Barátnőd nem szerelmes vagy nem jössz be neki testileg. Hidd el ha egy nő igazán szerelmes akkor jó neki vagy tesz róla hogy jó legyen neki a szex. Te félsz a magánytól pedig ez rosszabb amibe vagy.

Van egy könyv ESZO. Régi de jó. Szex egyik bibliája. Bár 70-80as évek.

Ha szakítotok menj el egy prostihoz. Nézd meg az értékeléseket. Kedves csókolózós barátnő feelingeshez.

Sok lány mondja,pasik beszélgetni járnak fel,lehet el mondja mit csinálsz rosszúl.

Ma de milyen nálatok egy szerelmes éjszaka?

Csókolni tudsz? Csókolózás közben simogatod a partnered? Hogyan kerül le rólatok a ruha? Mersz heves lenni,vagy tutyi mutyiskodsz? Bugyin keresztül simogatod e?? Tudsz e nyalni? Tudod e hol van a csiklója? Körmöd ápolt e? 1-2ujjal változó sebességgel csúcsra tudod e vinni?

Ha egy nő egyszer elmegy lehet kics a farkad lehetel gyorstüzelő neki már az csak hab a tortán. És téged hogy izgat a nő? Vannak lányok akik a tudattól hogy szájjal megdolgoztatnak egy nagy ....már jól vannak. Ja lent borotvált vagy bozontos vagy? Mellbimbókat szoktad e kényeztetni?? Hány pózban csináljátok??.....ilyeneken gondolkodj.

2018. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!