Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom orvosi egyetemre jár....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom orvosi egyetemre jár. Soha nincs ideje rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem még 1 évem van a középiskolából, utána megyek egyetemre én is és ha minden jól megy összeköltözünk. De az kegyetlen ami most van...egész évben soha nincs ideje rám, mert mindig tanul...ezt hosszú távon nem tudom meddig lehet bírni. 2 éve együtt vagyunk, 1 év múlva lehet összeköltözünk, de akkor is ez lesz?! Nagyon nehéz elfogadni hogy majdnem egész nap az egyetemen van, ha nem ott van tanul, és még vakációkban sincs ideje rám mert vagy tanul, vagy praktikázik. Az egész életem erről fog szólni?! Mikor dolgozni fog is ez lesz...majdnem napi 24 óra munka... mit tennétek a helyemben?:/

18L



2018. okt. 27. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%

Butaság, hogy nincs jövőtök.

Ki mondta, hogy itthon akar dolgozni? Közeli rokonom külföldön orvos. Bőséges szabadideje jut a családjára

2018. okt. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
66%
Ha neked ez kevés azt ajánlom, hogy mielőbb vess véget ennek. Később csak rosszabb lesz. Nagyon fiatal vagy még amúgy is, ahhoz hogy ilyeneken rágódj. Legfontosabb, hogy találj egy neked tetsző szakmát, tanulj te is, és szeresd a családodat!
2018. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!