Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne 'bétásítsam' be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne 'bétásítsam' be a leendő pasimat?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat olvasgatok a párkapcsolatokról, férfiak szemszögéből is, olyan fogalmak tisztázódtak, mint red pill, mgtow stb. Egy jó részét hülyeségnek tartom, ugyanakkor abban van valami, hogy sok férfi a párkapcsolatban papucs/ béta lesz. Mivel elég akaratos, makacs nő vagyok, ez mindig negatívan hatott a kapcsolataimra. Előbb-utóbb vagy beadták a pasik a derekukat ideig-óráig, és az akaratom szerint próbáltak viselkedni, vagy simán elhagytak, mert elegük lett. Szeretnék ezen változtatni a jövőben. Szeretném, ha a párom egy teljes értékű ember lehetne mellettem, akinek elfogadom a saját akaratát, a személyiségét, még ha nem is mindennel értek egyet. Hogy fogjak ehhez hozzá, mire figyeljek?
2018. okt. 29. 11:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ne csak magadban keresd a hibát kérdező! Simán lehet, hogy az előző párjaid voltak elfuseráltak! Akivel összeillesz, nem kell majd ilyen szinten logikáznod és ennyire tudatosan figyelned mindenre, hanem simán, kisebb erőfeszítésekkel működni fog!
2018. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én is ilyen nő vagyok. Minden férfi behódol egy idő után, a legalfábbak is. A legmacsóbb, legtökösebb férfi is papucs lesz mellettem. A különbség csak annyi, hogy az egyik 2 hét után, a másiknak kell hozzá 2-3 hónap is.A férjem 2 évig bírta, aztán ő is megadta magát. Eddig ez a rekord. Nem tudatosan csinálom, egyszerűen így sikerül mindig.
2018. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kérdező! Az jó hogy felismerted mi a hibád, de az út amin jársz már nem. Logikátlan az egész. Olyan mitha az lenne a gondod hogy rossz a látásod és mindig nekiütközöl valaminek ami miatt mindened fáj és erre veszel egy csomag kataflamot.

Látod hogy van veled gond-- ez nagyon jó h felismerted

erre te egy idősebb pasival kezdesz kavarni, mert rá fel tudsz nézni--- alapból okés, de ez nem vltoztat az alap problémádon.

Alig tudsz vele lenni--- na ez nagy gond, emiatt egyértleműen nem rá van szükséged

Neked egy olyan férfi kell, aki tudna téged szeretni, nem hagy el, MELLETTED van és SEGÍT.

Most nem inkább elmenekülsz a problémák elől? Mert olyan


Voltak már beléd szerelmesek? Tudod milyen szeretve lenni? Te voltál már az?

A problémád nagyon komoly, ha igazán változtatni akarsz, akkor azt nem egyedül kell megtenned.

Gondolom nem volt minden rendben a gyerekkorodban, szülőkkel lehettek gondok főleg gondolom édesapáddal. Általában ezek nem maguktól alakulnak ki, és nem is úgy oldódnak meg.

Keresned kellene egy olyan férfit, aki tudna téged szeretni még a nehéz időkben is. Aki valamelyest hasonlít hozzád, akivel egy kötelék tud kialakulni, és nem csak az a jó benne, hogy olyan sikeres, munkamániás, határozott... Ő ott lesz melletted?

Gondold át alaposan!

Mennyi idős vagy?

2018. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani a dolgot?
2019. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Szakítottunk a sráccal, aki a kérdést ihlette. Azóta nem volt időm/ alkalmam párt találni. De sokat fejlődtem önismeret terén, úgyhogy remélhetőleg újult erővel vághatok a párkeresésbe :)
2019. febr. 7. 22:13
 26/26 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de mint írtam, nem hinném hogy ilyen emberre lenne szükséged mint ő volt.

Ne add fel, és sok sikert!

2019. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!