Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha bíróságra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha bíróságra megyek mire számítsak?

Figyelt kérdés
Van 4közös gyermekünk az exemmel de sajnos annyira elfajult a kapcsolatunk már,hogy nem tudjuk megmenteni.Elköltözni nem hajlandó a házból de nem bírom már idegekkel a sok veszekedést.Ha bemegyek a bíróságra és kérem,hogy a 3gyerkőc nálam maradhasson a legnagyobb pedig az apjával akkor engedélyezik?!Sajnos tényleg nem tudok más megoldást
2018. okt. 29. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Vampir Agi vagy. Annak volt valtozo mennyisegu gyereke egy monolog alatt.
2018. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Első! Te meg tanulj meg mondatokat értelmezni!
2018. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudunk semmit. Kié a lakás, van-e házassági szerződés, mennyire beszámítható az apa stb.
2018. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Az első a fenenagy végzettsége miatt nem süllyed le odáig, hogy értelmezzen bármilyen mondatot.
2018. okt. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenhol van ingyenes jogi tanácsadás, keress egy ilyet, és ott tudsz beszélni olyannal, aki ért is hozzá! Rengeteg részletet nem tudunk, így még véletlenül se lehet értelmes tanácsot adni.

Nem mindegy, hogy kié a ház, van-e jövedelme, mekkorák a gyerekek, tud-e valahova költözni, stb. Ezt a jogász mind megkérdezi, megbeszéled vele az összes részletet, és tudni fogod, hogy érdemes-e elkezdeni bíróságra járni, pereskedni, vagy van más megoldás.

2018. okt. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A legnagyobb gyereked miért nem maradhat veled? Ő akar az apjával maradni vagy csak simán lepasszolod neki? Hány éves? Lány vagy fiú? Komolyan nem értem az ilyen "anyákat".... 3 gyerek kell, a 4.-ik már nem. Szép..
2018. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6.válaszoló nem ismered az életemet meg hogy mennyit töröm törtem magam a nagy lány miatt.Sok a baj vele és nem azértnpasszolom le mert nekem jól esik hanem mert idegileg nem bírom tovább én próbáltam fogni meg az iskolában is beírásokat hoz ott sem tudnak blmit mondani csak megértenek...az apja meg folyamatosan ellenem neveli ha én a-t mondok ő b-t és ez megy mióta megszületett 9éves most
2018. okt. 30. 12:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Tehát a kérdező szranya, mert a legnagyobb menne az apjához. Ugyanez a férfiaknál normális és semmi rossz nincs abban, hogy az ÖSSZES gyerek az anyánál marad és onnantól ad havi ötven gyerektartást összesen, vagy annyit se. Az emberi sötétség félelmetes.
2018. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6.válaszoló nem ismered az életemet meg hogy mennyit töröm törtem magam a nagy lány miatt.Sok a baj vele és nem azértnpasszolom le mert nekem jól esik hanem mert idegileg nem bírom tovább én próbáltam fogni meg az iskolában is beírásokat hoz ott sem tudnak blmit mondani csak megértenek...az apja meg folyamatosan ellenem neveli ha én a-t mondok ő b-t és ez megy mióta megszületett 9éves most
2018. okt. 30. 12:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen a gyerek nagyon szereti az apját nagyon össze vannak nőve és szerinten ez a legjobbb megoldás hogy a többi gyerek ne a folyamatos veszekedést hallja és boldog életet tudjunk kezdeni végre én a bíróságot sem.szeretném nagyon bevonni,békésen szeretném elrendezni ezt az egészet és van hova menniük nekem meg nincs a ház fele fele
2018. okt. 30. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!