Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Már 4 éve együtt vagyok parommal, de sajna mostanaban nagyon kevés időt töltünk egymással. Héten csak párszor tudunk beszélni, és csak hétvégente láthatjuk egymást. Kicsit ugy erzem, hogy elvagyok hanyagolva.. Majd itt jön a bökkenő, hogy egy sráccal elkezdtem beszélgetni. Tetszem neki és ő is nekem. A pasi tisztaban azzal hogy van parom, és nem fogom elhanyi, de bennem fura erzesek kavarognak. Egyre többet gondolok rá. Nagyon rosszul erzem magam miatta. Sokszor megoleljuk egymást, néha megpuszil, es ebben az a rossz, hogy élvezem.. Es nem kéne. Mit kéne tennem?
2018. nov. 1. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Azt hogy szakíts mert a párod nem érdemli meg hogy mellette félre qurj. Már nem szereted és azért kacsintgatsz kifelé. Előbb utóbb meg fogod csalni és te leszel felháborodva hogy kidobott.


N

2018. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért töltötök együtt ilyen kevés időt?
2018. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

En sohasem csalnam meg a páromat. Mondtam ennek a pasinak, hogy nem fogok vele beszélni mert ezt en igy nem tudom csinalni. Nagyon sok ferfi barátom van, mivel nőkkek nem jövök ki valamiért es a párom tisztaban ven ezzel. Nem féltekeny senkire. Csak ez a fiu mashogy inditott nalam ezert fura a szituáció.

Mindketten egyetemistak vagyunk, sok a kötelesség. Nem egy varosban lakunk es nen egy varosban tanulunk

2018. nov. 1. 12:04
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem csak az a megcsalas, amikor telelo a masik csavo vagy megforgatja a nyelvet a szadban.

Te erzelmileg mar reg megcsaltad a parodat. Hogy minek vagy vele meg együtt azt nem tudom. Hogy mellette masik faszival cseveressz meg masik faszira gondolj? Neked ez jolesne forditott esetben?

2018. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szakíts, elhidegültetek egymástól és megtörtént a megcsalás is. (felöltöztetheted szépen a megcsalás tényét, de téged egy másik faszi ölelget, csókolgat)


Értem én, hogy ez nem úgy megcsalás, mint a klasszikus értelemben vett megcsalás, de te már kifelé nézelődsz. Jobban jártok mindketten, ha szakítasz.

2018. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vicces, egy szóval nem említettem h tortent csók vagy egyeb. Nem azert irtam ki h lekurjatok hanem tanacsot adjatok.
2018. nov. 1. 12:41
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Inkább azon gondolkodj el, hogy oka van annak, hogy elkezdtél a másik srác iránt érezni valamit. Valószínüleg a kapcsolatod kihülőben van, és az érzelmeid is a párod felé. Csak most ezt így nehéz belátnod, a megszokás is nagy úr, az ember sokszor ragaszkodik a komfortzónájához.

Én is voltam így, eleinte senki nem erdekelt, észre se vettem mas pasit. Aztán egyszer csak valaki elkezdett érdekelni. Vele vegül nem lett semmi, mert hát ugye foglalt voltam, és "sose hagynám el". Aztan eltelt pár hét, és megint jött egy srác a képbe, akivel kölcsönösen tetszettünk egymásnak. De akkor is ugyan ugy álltam hozzá, hogy barátom van, akit nem akarok elhagyni. De aztán úgy hozta az élet, hogy pont a barátom szakitott velem. És képzeld, egy cseppet sem viselt meg a szakitás. Első este meg pityeregtem, aztán masnaptól szinte kivirágoztam, még örültem is, hogy akkor legalább meg tudom ismerni rendesen a másik srácot. Akkor esett le, hogy már nem is szerettem a barátom, csak rögeszmésen ragaszkodtam hozzá.

Szóval nem biztos, hogy ezt a "nem fogom elhagyni" vonalat kellene mindenképp erősíteni. Fiatalok vagytok még, egyetemisták, de már 4 éve együtt, szóval kb. tinikapcsolatnak indult, ezek azért ritkán tartanak holtodiglan.

Most vagy akkor rákoncentrálsz a kapcsolatodra, és megpróbáltok több időt együtt tölteni, vagy a kapcsolatotoknak igyis ugyis annyi, csak idő kérdése.

2018. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5 voltam, miért vagy ennyire sértve? Nem leqrtalak, hanem a leírtak alapján tanácsot adtam. Nem azt, amit hallani akartál, ez tény, de szeletelheted akárhogy, te már nézelődsz kifelé és ezt saját magad írtad, nem én találtam ki.
2018. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a 7-es vagyok. És igaza van az #5-nek, kifelé kacsintgatsz. Jó, nem csaltad meg a párod, de azon tényleg gondolkodj el, hogy nem ok nélkül kezdett érdekelni más.

A kapcsolatotok kihűlt, könnyen lehet, hogy a párod részéről is, azért hanyagol a kötelességek mögé bújva.

A kapcsolatotok a végét járja. El lehet még húzni, csak nem biztos, hogy érdemes.

2018. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Én azt tanácsolom,hogy legközelebb ha találkoztok a pároddal, ülj le vele és mondd el,hogy úgy érzed eltávolodtatok és ennek így nem lesz jó vége,és találjatok ki valamit közösen,hogy hogyan lehetne ezen változtatni. Egy kapcsolatban vannak nehézségek,amiket le kell küzdeni,szerintem ez pont nem az a szituáció,amikor rohanni kell szakítani.
2018. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!