Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem vagyok boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem vagyok boldog a kapcsolatomban, de félek kilépni.

Figyelt kérdés
Egy ideje már nincs rendben a dolog. Szeretjük egymást, de rosszul kommunikálunk, keveset találkozunk, vitáknál mindkettőnket hajt a büszkesége, és ez nagyon mérgezi a kapcsolatunkat. 1,5 hónapja kb majdnem szakítottunk de sírva békültünk ki. Egyik pillanatban érzem a ragaszkodást, hogy örülök h vele lehetek, ő a barátom, a másik pillanatban legszívesebben elhagynám, befejezném az egészet, mert nem tesz már boldoggá. Amikor viszont találkozunk, minden rendben, olyan meghitt a dolog. Ezért is nehéz... Nem tudom mit csináljak. Félek hogy nem fogok még egy ilyet találni mint ő, még egy olyan embert akit így szeretek. A másik amitől nagyon félek az az egyedüllét. Ez most gonoszan fog hangzani, de ha lenne más, csak akkor szakítanék, nem akarok egyedül maradni. Meg ott az a rengeteg szép emlék is, ami meghat ha rá gondolok. Most is könnyezek ettől az egésztől. Első komoly kapcsolat, 19 és 20 évesek vagyunk. 1 éve vagyunk együtt.
2018. nov. 1. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nindegy miota ismered. 1 éve jártok.
2018. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
és mi van ha azt bánom meg hogy otthagytam?
2018. nov. 1. 21:18
 13/17 anonim ***** válasza:

Megbanod azt, hogy mar nem tesz boldogga?

Maradj a kapcsolatodban!!

Nem valo neked az onallosag, a felnott let, de majd rajossz!

2018. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

"Ez most gonoszan fog hangzani, de ha lenne más, csak akkor szakítanék, nem akarok egyedül maradni."


ezt hívják kapcsolatfüggőségnek.


és igen, ha jönni fog vki., belemész ismerkedésbe, flörtbe titokban a párod mellett, és ha úgy érzed majd, hogy az új csávóval egy pár lehettek, csak akkor dobod a jelenlegit.


egyik kapcs.ból ki, a másikba be.


részemről hányok a kapcs.függő emberektől, mert rendkívül egoisták, és minden helyzetben azt nézik, hogy nekik mi a legjobb, és kihasználnak, átvernek maguk köül embereket.


tegyél már egy szívessséget a párodnak, és most engedd el, hadd találjon magának egy nem kapcs.függő új társat.


te meg legyél már nagylány, és bírjál 1dül is létezni, ne tapadj emberekre, és ne csak a saját érdekeidet lesd.

2018. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Ja, megint a kérdező a szemétláda, mert kapcsolatfüggő, de a párja a felszentelt Szűz Mária(József) :))) Vicc!


Drága kérdező, teljesen megértelek. Ott van benned a kétség, hogy ha elhagyod, mivan ha nem kelletz volna. De most hogy benne vagy se jó. Ugyanilyen helyztetben vagyok. Már nem tesz boldoggá, feltehetőleg megcsal (kb. 90%-ban biztos vagyok benne), stb. Nem tudom rábizonyítani a megcsalást és ez felőröl, mert közben szerinte én vagyok a betegesen féltékeny, bolond és idióta... És az évek során már többször elhitette velem ezeket, még különbeket is.

Nem tudom nálatok mi a pontos probléma, de légy okosabb, mint én. Lépj le addig amíg még nem késő.

2018. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

75%- en is atmentem ezen, csak a felelem mondatja "mi van, ha hibat kovetek el, ha elhagyom"

Amikor mar ez felmerul, akkor szerintem ott mar nagyon nincs mit megmenteni. Ott mar vege a dolognak.


En 4 ev kapcsolat, ebbol 1 ev hazassag utan kezdtem ketelkedni. Mai napig emlekszem a pillanatra, a Balatonparton setaltunk vissza a kempingbe, o elottem jart par meterrel es neztem es hirtelen elontott az utalat, es egy kerdes visszhangzott a fulemben, mi a fenet keresek emellett az ember mellett?


De mit tesz az ember a kenyelmetlen gondolatokkal? Szonyeg ala sopri. De egyre surubben es surubben tert vissza a dolog.


Meg 4 evig voltam vele, mert ugye a hazassagbol nem illik olyan gyorsan elmenekulni, elmeletileg kuzdeni kellene, de nem ment. A 8. evre mar SEMMIT nem ereztem iranta, es csak az jart a fejemben, hogy mi van, ha elszalasztom azt a ferfit akivel tenyleg boldog lehetnek, csak azert mert ferjnel vagyok.


Megertelek, nekem 4 evembe telt mire ott hagytam, de megerte. Eletem legjobb dontese volt. Nagyon-nagyon felelmetes, mert eletemben eloszor total egyedul maradtam, egy idegen orszagban raadasul, de hihetetlenul sokat fejlodtem azota.


19 es 20 evesek vagytok. Hidd el nekem fogsz te meg sokkal jobbat is talalni, aki sokkal inkabb hozzad illik. Es konnyebb amig fiatal vagy, mert 30 utan sajnos tenyleg nehezebb, mert a legtobb pasas meg mindig a 20 evesekre hajt.

2018. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!:)
2018. nov. 2. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!