Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ő vagy én vagyok önző?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ő vagy én vagyok önző? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt, mindketten dolgozunk, a jobb élet reményében ki akarunk menni külföldre ott ahol párom szülei vannak. Csak én nem fejeztem még be az érettségit, még a matek hiányzik és én ezt jövőre ősszel le akarom tenni. Ő meg tavasszal ki akar már menni. Sokszor össze vesztünk már ezen. Ő azt mondta nem hajlandó itthon "szopni", csak hogy én befejezzem az érettségit, úgyse fogok vele menni semmire. De mondom ha már megküzdöttem érte 4 évet én ezt már nem akarom hagyni elveszni. Jobb minél előbb megcsinálni. Hozzá teszem nem keresünk annyira rosszul, viszont annyira jól se. Én mérgembe hozzá vágtam a fejéhez, hogy önzőség ez tőle, ő meg azt, hogy én vagyok az önző, hogy megfosztanám őt ettől a lehetőségtől, itthon tartanám, csak azért hogy én befejezzem, amit elkezdtem. Sokszor E/1. személyében beszél. "Majd én .... kor kimegyek anyámékhoz külföldre", ez annyira zavaró Ti mit gondoltok erről? Nekem ez annyira furcsa... Más párok tök jól elvannak, mi meg... Ti mit gondoltok erről?

2018. nov. 1. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp fejezd be a sulit! A párod menjen tavasszal és te majd mész ősszel. Pár hónap nem sok idő, legalább kiderül, bírja-e a kapcsolatotok. Neki nem lesz baja, hiszen segítik majd a szülei.
2018. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A párod önző. A sulit mindenképpen fejezd be, mert érettségi nélkül mindenhol "szopni" fogsz. Gondolom, a párodnak nincs érettségije, és rosszul érinti, hogy neked lesz.
2018. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sulit mindenképp fejezd be, aztán mehetsz!

Bár én a helyedben elgondolkoznék hogy egy ilyen önző fasszal kimenjek e!?

Tudod mikor én annak idején nekifogtam, tudtam hogy egyedül kell nekiindulnom, nem vágtam a párom fejéhez amit a te párod.

Tudod mit mondanék? Menj anyád szoknyája alá te önző féreg!

2018. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy a páromnak van, még szakmája is.
2018. nov. 1. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom előttem hozzászólóval egyetértek..

De az fel sem merült, hogy külön menjetek? Ezzel a probléma le lenne tudva..😮

2018. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémádat. Mi házasok vagyunk, mégis a férjem 4 hónappal korábban ment ki külföldre, én meg csak akkor, mikor már elintéztem, lerendeztem mindent otthon. Ez miért nem opció?
2018. nov. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak hát nekem inkább ez a kijelentése esett szarul.
2018. nov. 2. 06:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki önző. A párod inkább bunkó, mint önző.
2018. nov. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!