Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha önző a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha önző a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan egy eve vagyunk egyutt.

En faluban, baratom varosban lakom/lakik.

Sajnos egyre gyakrabban celozgat arra hogy koltozzek mar oda mert itt nem lehet megelni. Apa felevi keresete = az o apja egy havi keresetevel.

A minap az orram ala dorgolte hogy ok gazdagok, de o nem elkenyeztetett, 3 autojuk van, 4 lakasuk, szulok penzelik a gyerekeket, en nem kapok zsebpenzt, csak ha megyek hozza akkor a vonatkjegyre- oda vissza, es nemi koltopenzt.

Tegnap baratom szulinapjara 120ezer forintot kapott es eldicseketett a penzzel mikor videochateltunk.

Mi sem elunk rosszul, nem nelkulozunk, de bant hogy baratom onzo.

Karacsonyra 10ezer ft erteku ajandekot kapott a sporolt penzembol, o egy csokit vett nekem.

+ udvariatlan is


Adnatok tanacsot mit tehetnek?:(

Nem akarok szakitani.


Koszonom.

18L , 19F


2018. jún. 28. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
"Nem akarok szakitani." Akkor ezzel túl is lett tárgyalva igazából. Mondd neki, de túl drasztikus változásra ne számíts.
2018. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Látom kislány, az önbecsülésed és az önszereteted a béka s..gge alatt van, és súlyos önbizalomhiányban is szenvedsz, különben már rég kidobtad volna ezt a nagyképű srácot.


De hát, te nem akarsz szakítani. Akkor mit akarsz. Gondolod, hogy egy elkényeztetett ficsúr majd a te két szép szemedért meg fog változni? Tévedés.

2018. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Pedig nagyon eltérőek vagytok. Nem akarom a barátod védeni, de budapestiként én sem tudnék kisebb városba költözni. Szegeden tanultam, de annyira kicsinek éreztem, nagyon hiányzott Budapest. Egyébként pedig a párod egy érzéketlen bunkó.
2018. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Akkor nyávogj tovább de NE NEKÜNK.
2018. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:/

Probaltam mar vele beszelni de semmi sem valtozott.

2018. jún. 28. 17:00
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha te egy ilyen újgazdag kis kötsögre akarod elpazarolni a fiatal éveidet, a te dolgod, csak ne nyavalyogj, milyen önző dög.


Mekkora komplett hülye vagy, hogy 10 rongyot elköltesz egy ajándékra, pláne egy ilyen önző dögére! Én az ilyennek egy képeslapot se vennék, a legolcsóbból se.


Egy ötletem van: ha hülye vagy, szenvedjél!

2018. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

Hogyan képzeled el, mi változna, ha minden úgy alakulna, ahogy te akarod? Kezdje el szégyellni, hogy nem nyomorognak? Vágyjon a nyomorra? Költözzön le melléd falura és éljetek segélybű'?

Tömjön ki pénzzel, hogy neked se legyen kevesebb? Veresse el a szüleivel a családi vagyont, hogy nekik se legyen több?

Valószínűleg azért adott csokit, mert nem akart kellemetlen helyzetbe hozni, hogy neked nem telik többre és nem tudod viszonozni. És alighanem jól tennéd, ha nem vesztenéd el magad ennyire egy kapcsolatban, hogy sokszorosan erőn felül szórod a másikra a pénzt, miközben neked saját bevallásod szerint a hétköznapi kiadások is problémát okoznak.

2018. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

Elmondaná valaki, hogy a 2-es kommentelő miért lett szarrá minuszolva, miközben

1:tök normális stílusban kifejtette a véleményét,

2: csak az igazat írta le?

2018. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

A barátod nem önző, hanem egy bunkó, beképzelt, nagyképű bazári bajom. Ráadásul a semmire. Mámint ezek nem az ő érdemei. Ő ahhoz, hogy hány ingatlanuk van, es apja mennyit keres, semmit nem tett hozzá. Ezért a szülei dolgoztak meg, és ő veri rá a mellényét. Ráadásul arra nem képes, hogyha mar olyan fene sok pénzük van, legalább normális ajándékkal lepjen meg, ne egy semmitmondó csokival.

Csak gratulálni tudok a parválasztásodhoz. Biztos, hogy ez a legjobb akit találhattál?

Még hogy nem elkényeztetett...hahahaha

Ilyenkor miért nem oltod már be? Olyan jól lehet pedig osztani az ilyen buta beképzelt kis k.cs.göket. :D

Nem tudsz ellene tenni semmit, ilyen a jelleme. Megszoksz vagy megszöksz. Mindenesetre a helyedben én nem vesztegetném rá az időm.

2018. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
#7, na neked sem sikerült megértened a kerdést. Nem az a baja a kerdezőnek, hohy tehetősek. Hanem a srác viselkedése, hogy villog vele, őt meg degradálja le, csak mert anyagilag nem egy szinten vannak.
2018. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!