Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van sz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van sz hogy már idegenként tekint rám? Nem értem miért csinálja ezt velem. Komolyan mit artottam neki? 18/L

Figyelt kérdés
Egy férfivel joba lettünk majd ugy alakult hogy lefekudtunk egymással. Utana meg egesz jol elvoltunk, beszelgettunk facen is. De mivel o nem szeretett volna többet igy en megértettem es beken is hagytam. Erre most par hónapra ra letorolt Facebokkon es mikor megkerdeztem megis miert csak annyit irt hagyjam békén meg nincs oka csak nem akar az ismerosom lenni. Ez volt par napja, ma meg fogta es instan letiltott, pedig semmit nem csinaltam. Olyan rossz, en nem tudom csak igy elfelejteni es levegőnek nezni es nagyon faj hogy ezt csinalta velem, mar ha csak eszembe jut akkor rogton elkap a sírás. :/

2018. nov. 3. 23:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hat kérdeztem is tole hogy mi baja van megis velem. Erre mondja semmi, en meg ugye mondtam hogy csak rossz vagyok akkor valamiert de azt mondta nem, meg hogy o nem haragszik semmiért. Akkor hol a logika ebben? :/ Nem ertem de szerintem soha nem is fogom, mig nem tudom a valódi okat mert valaminek lennie kell.
2018. nov. 4. 01:11
 12/16 anonim ***** válasza:
Megdugott és lelépett, ennyit akart. Csodálkozol, ha csak úgy szétrakod neki a csülkeidet?
2018. nov. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd az egészet. A srác nem éri meg az energiát amit beleőlsz ebbe.

Odáig jó voltál neki, hogy lefeküdtetek, utána már nyűg lettél a számára.

Ne magadat hibáztasd és ne rágódj ezen, mert nem te voltál a hibás.

Viszont félreismerted és naiv voltál.

2018. nov. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Rendben van, megpróbálom nem magam hibáztatni, es elterelni inkább a gondolataim valahogyan. Köszönöm mindenkinek a segítséget nagyon rendesek vagytok. :)
2018. nov. 4. 07:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen haverom. Kb. mindenről beszélgetünk, értelmes fazon, de a nőket szerintem nagyon furán kezeli. Ilyen pár hónapos dugós kalandjai szoktak lenni, utána meg nem foglalkozik azokkal a nőkkel. Láttam, hogy volt, amelyik kereste, bejelölte stb. ilyenkor röhög egyet, hogy "ez is a párom volt". Baromi furcsa. Sok csajra mondja, hogy az "exe". Már kérdeztem, hogy mi ez nála, de csak vállat von. Talán valami lelki baja van, nem ismerem annyira. Ilyesmi lehet ez a férfi is.
2018. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#11 engedd ezt el, itt nem benned van a gond valószínűleg. Ezt semmikép ne csináld, hogy egy ilyen miatt megkérdőjelezd magad. Menj tovább és keress valakit aki jól reagál feléd.
2018. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!