Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nárcisztikus személyiségza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikus személyiségzavarral küzdő, hogyan reagálna arra 11év együttélés után, ha figyelmeztetem, hogy valószínűleg van egy ilyen mentális problémája?

Figyelt kérdés

Nagyon sok orvosi cikket olvastam el a témában és megdöbbentem, hogy amit jellemnek gondoltam, illetve gyermekkori szocializàciónak,az lehet hogy valójában egy ilyen diagnosztizàlható betegséget takar.


Ezt csak szokták közölni azzal akinél felmerül a gyanú nem? Hogyan reagálhat ha tényleg az és hogyan fogadja ha nem?


Persze minden ember más és más tudom,de hátha akik jobban értenek ehhez tudják mi a különbség.


Egyáltalán hova irányítsam, milyen orvoshoz,hol àllapítjàk meg és kezelik rögtön (ha kell)?



2018. nov. 4. 07:44
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Valószínű: "Te hoztad ki belőlem te vagy a hibás"

Exem idéztem....

Nárcisztikus nem fogja fel hogy amit tesz az rossz sot ha te meg mered jegyezni hogy ez az nem jo akkor neki all feljebb.

Tapasztalat.

2019. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

kérdező, te olyan értelemben normális vagy, hogy nem vagy pszichotikus, vélhetően nincs személyiségzavarod, de hiába próbálod meggyőzni magad az ellenkezőjéről, lelkileg sérült vagy.

Az, aki a bántalmazójának segíteni akar, a bántalmazóját meg akarja javítani, az nem egészséges ember. stockholm-szindrómás vagy. Jobb, ha tudomásul veszed, utána nézel, és próbálsz kitörni.

Hiába bizonygatod magadnak, hogy normális vagy, mert normális ember nem marad bántalmazó kapcsolatban, pláne nem évekig. Nem fog megjavulni az illető soha. Legfeljebb ideig-óráig úgy tesz, mintha. Persze tavaly november óta erre remélhetőleg már te is rájöttél.

2019. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Cserko37 ***** válasza:
Volt benne részem! Imádom Őt!!! Ha nem tud változni érted!!! Menekülj!!!
2022. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!