Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma van 6 éve, hogy először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma van 6 éve, hogy először találkoztam a barátommal, de ahelyett, hogy örülnék neki, nagyon elszomorít, hogy még mindig "csak" a barátom?

Figyelt kérdés
Amióta ez eszembe jutott teljesen elment a kedvem az egész naptól, ráadásul ő dolgozik. Nagyon elkeserít, hogy nem képes felvállalni hivatalosan, pedig ennyi ideje lett volna rá. :( Sírni tudnék és aludni egész nap... Tényleg olyan nehéz lenne boldoggá tenni azt, akit szeretsz azzal, hogy elveszed feleségül?
2018. nov. 4. 13:53
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
77%
Mától legyen az exed!
2018. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%

Miert olyan fontos h feltetlen hazassaggal fejezze ki ezt ?

Ha alapbol szeret, a kedvedben jar, erted tesz mindent, az nem eleg ?

Mondom ugy, h mi is 6 eve egyutt, es mar 4 honapja hazasok, de nekunk ez kozosen jott, es egy elmenykent eltuk meg, de elaurolom, amugy semmmit nem valtoztat....

Talan kicsit a ferjem jobban akarta, de nekem is jo moka volt, de amugy a kapcsolatot jobb esetben nem valtoztat...

2018. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Látod, téged is megbecsült annyira, hogy elvegyen...
2018. nov. 4. 13:57
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
A magadban rinyálás helyett miért nem viselkedsz felnőttként és ülsz le vele beszélgetni? Ha 6 év alatt még nem került szóba, hogy ki hogyan képzeli el a jövőt, mit szeretne, akkor nem jó kapcsolatban vagy.
2018. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem szándékoztam rinyálni, csak egyedül vagyok és gondoltam leírom, amit gondolok...

Eleinte úgy tűnt, hogy ő is házasságpárti, de azóta úgy tűnik elfogyott a lelkesedése. De nem igaz, hogyha 5 éve még benne lett volna, akkor most már nem és a legidiótább kifogásokkal jön az utóbbi időben, amitől szintén sírni tudnék... Pl.: olyan sokszor mondod mostanában, hogy ilyenkor fél évre elfelejtem. Kérdeztem, hogy miért, amúgy eszedbe jut? Válasz: igen, NÉHA. Hát... Inkább nem írom le amit ilyenkor érzek... Hihetetlen, hogy nem tudja elmondani, hogy mit gondol.

2018. nov. 4. 14:03
 6/24 anonim ***** válasza:
18%

Harmasnak igaza van. Mi mikor elso nap osszejottunk, mar akkor mondta h tudja, elvesz felesegul.

En mondtam, h nem is ketelkedem, h mi orokke egyutt leszunk, de a hazassag nem olyan fontos feltetlen, de ha szeretne benne vagyok. De nem ezen mulik a minosegi kapcsolat.

Megtargyaltuk szepen az ido folyaman h kinek mi a kozos eletcelja.

Aztan vegul nekem is kedvem lett a hazassagos mokahoz.

De mondom...nem ezen mulik.

2018. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

"Inkább nem írom le amit ilyenkor érzek... Hihetetlen, hogy nem tudja elmondani, hogy mit gondol." - szerintem ez a faszi tok nyiltan kimondja, hogy nem akar toled semmi ilyesmit, csak jo az allando punci es egy biztos kapcsolat kenyelme.

İnnentol kezdve te dontesz, hogy maradsz a baratnoje amig meg nem talalja az igazit vagy keresel olyan embert, akivel egyek az elkepzeleseitek.

2018. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Jellemzöen 7 év a párok kritikus idöszaka. Gondold meg, hogy tényleg hozzá akarsz most menni? (Egyébként naprol napra kisebb a valoszinüsége, hogy elvesz egyáltalán ha eddig nem akart.)
2018. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Akkor mondja ki, hogy nem vesz el soha. De arra sem képes...
2018. nov. 4. 15:11
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Arra varhatsz. Akkor pattanal rogton, es akkor kit fog tunkolni masnap? A hitegetes es bizonytalansagban tartas az nem ez a "muveszeti ag". Itt neked kell rajonnod, hogy "he, hulyenek vagyok nezve", es az alapjan cselekedni. Elvenni nem fog soha, ez minimalis sorok kozott olvasassal nyilvanvalo informacio.
2018. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!