Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nagyon haragszik rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nagyon haragszik rám mert nem mondtam meg hogy találkoztam egy nagyon régi exemmel? Szerintem túlzásba viszi. Ráadásul anyámmal is összevesztek emiatt, aki nem tud erről az exről.

Figyelt kérdés

Ez az exem közel 20 éve szüleim kollegája volt, akkor kavartunk, igaz még nagyon fiatal voltam. Szüleimnek erről sosem beszéltem, barátomnak viszont elmondtam.

Nemrég anyukám előkerítette, és kérte hogy segítsen pár dologban itthon. Volt hogy kettesben voltunk itthon, de SEMMI nem történt, csak beszélgettünk, segítettem neki. Jól esett hogy tisztába tettük a múltat. Erről viszont nem beszéltem barátomnak, mert tudom milyen nagyon féltékeny, azt meg nemtudja felfogni hogy létezhet barátság exek között. De véletlen meglátta a telefonomban hogy írtunk, és mivel igen jól ismer már kénytelen voltam elmondani neki hogy mi van most. Ő erre teljesen kibukott, először is nem hitte el hogy nem csináltunk semmit. Aztán ezt sikerült tisztázni, azóta az a baja hogy miért hazudtam. Annyira haragszik és megbántottnak, csalódottnak érzi magát mintha megcsaltam volna. Nagyon kivagyok ezért. Tényleg ekkora bűn hogy nem számoltam neki be róla?


Ráadásul emiatt anyukámmal is összeveszett, ami felettébb rosszul esik. El kellene neki mondanom mi történt régen, és hogy ezért haragszik rá barátom, mert anyum most elmebetegnek tartja. De félek, én akkor még kiskorú voltam, és ez az ember nem adott rá okot hogy bántsam. Valamint rám sem vetne valami jó fényt...

De az meg hogy anyám utálja barátomat, aki eddig a legkomolyabbnak tűnik, az sem jó. Fogalmam sincs mit tegyek, de ez így nagyon nem jó.


2018. márc. 10. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
4%

Anyukád lehet igy akart véget vetni az új kapcsolatodnak, h a régivel megpróbált összemelegiteni.

Csak te nem vetted a lapot egyelöre

2018. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is.
2018. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1, barátom is ezt mondja, de anyukám elvileg semmit nem tud arról hogy közünk lett volna egymáshoz...

De azt aláírom hogy jobban örülne egy ilyen férfinak mint a páromnak, annak ellenére hogy 16 évvel idősebb :(

2018. márc. 10. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez ugrott be mint amit az első ir. Ráadásul lehet anyud is tudja, hogy kavartatok. Vagy exed elmondta neki. Mennyire voltál kiskorú akkor? :)
2018. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem mondta neki, de azt mondja megteszi... Furcsa hogy mindenkinek ez jön le. Lehet én vagyok naiv?

Amúgy 14 voltam, ő meg 30...

2018. márc. 10. 20:25
 6/8 A kérdező kommentje:

Na jó, ezek szerint ezt kitárgyaltuk 😊


Na de a kérdéseimre nem kaptam választ... Jogos barátomnak ez a kiakadása, és megmondjam e anyámnak az igazat, hátha akkor megbékél barátommal?

Úgy érzem meg kellene... :/

2018. márc. 10. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
miiii... 14 évesen egy 30 éves kefélt? wtf? hol tart ez a világ?
2018. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

A barátod egy betegesen féltékeny kontrollmániás barom! És te aszisztálsz hozzá. Nem csodálom, hogy anyukádnak nem szimpatikus ez az alak.

Nem jogos a kiakadása, hisz már eleve azert sem merted megmondani neki, mert tudtad, hogy így viselkedne. Ha jót akarsz magadnak, kidobod ezt a vadbarmot az életedből, nert idővel csak még durvulni fog a féltékenysége. Az meg hogy anyukádnak megmondod-e a korábbi viszonyt, hát tök mindegy. Ahogy döntesz. Anyukad akkor sem foja kedvelni a mostani barátod, mert ez nem mentség a viselkedésére. Az ilyen pasi élből kuka.

2018. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!