Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg, hogy inkább legyünk barátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kb egy hónapja randizgatunk. Az elején jól ment minden, de engem zavar, hogy ő passzív velem szemben. Amikor együtt vagyunk minden klassz, de azonkívül csakis akkor dumálgatunk ha én keresem (mivel elfoglaltak vagyunk mindketten, nem tudunk gyakran találkozni). Engem ez zavar és szeretném megmondani, hogy mások az elvárásaink ettől a kapcsolattól, mivel én komolyabbat szeretnék viszont ez így eléggé gyerekesnek tűnik.

A legyünk barátok sablon szöveg...biztos szebben is el lehet mondani valahogy.


2018. nov. 5. 18:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Végül megírtam messengeren, hogy jobb ha nem találkozunk többé. Egyetértek az egyik válaszolóval, ő nem szerelmes, csak gyáva és nem merte elmondani.

Idegesít, hogy mennyire félre tudom ismerni az embereket.

2018. nov. 6. 20:58
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha nem írtál volna neki egy betűt sem, akkor is ugyanitt lennél.

Neki valószínűleg tök mindegy volt.

2018. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de valójában számomra volt fontos, hogy lezárjam... hogy a dolgoknak legyen egy kezdetük és egy végük. Szeretem az őszinteséget.
2018. nov. 6. 21:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Erre tényleg kár lett volna időt, energiát pazarolnod.
2018. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!