Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kritizálja a párom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kritizálja a párom az alakom? 50kg/165 cm L

Figyelt kérdés

Vékony vagyok viszonylag oké popsiban nem kicsi, de nem is nagy. Genetikailag sem vagyok hajlamos hízásra. Feszes a popsim de ezek szerint ő lát rajtam valami narancsbőrt, folyton beszol ha édességet eszek. Pedig hiába eszek a súlyom soha nem változik. Nézegeti a fenekem és kritizálja, hogy hm puha el hanyagolom stb a hasam is. Sehol nincs számomra felesleg, a mellem nem nagy de vékony a derekam és a csípőm szélesebb. Folyton be szól, nem értem miért bánt. Csinosan öltözködöm, adok magamra. 23 vagyok. Ő viszont már sörhasas napi 2 doboz cigit szív, neki viszont a hasán túl sok felesleg is van.

ÉN nem akarom őt ezzel megbántanak, hogy ha be szól mondjam hogy inkább te meg se szólalj. Ezeken kívül más problémánk nincs a kapcsolatban..


2018. nov. 6. 22:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18%

te szakitottad, szagoljad most.

en 165 centihez 62 kilo vagyok es mindennap elmondja a parom, hogy milyen gyönyörű vagyok. 26/N

2018. nov. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ironizál, mert a számok alapján nagyon sovány lehetsz.
2018. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

"Ezeken kívül más problémánk nincs a kapcsolatban."


Sörhas, napi két doboz cigi, és a testem kritizálása a párom részéről - nekem ebből a háromból egy is sok lenne.


Amúgy nem értem, hogy ha már eltűröd, hogy fikázza a testedet, te miért nem teszed szóvá a hasi súlyfeleslegét, és azt, hogy magasról tesz az egészségére a napi két doboz cigarettával.)

2018. nov. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
Napikamu.
2018. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Én nem akartam őt megbántani,külső miatt soha nem bántanék meg senkit még akkor se ha tudom az ő lustasága az oka annak ahogy ki néz. Én edzettem, de fogytam tőle és nem tetszettek magamnak is abba hagytam. A mozgást sétálással helyettesítem. Engem is körül rajonganak a férfiak állandóan, tudja, tisztában van vele mindig kapok másoktól bókot megdicsérnek idegenek random az utcán, boltokban is. Amikor elmegyunk valahova és megbámulnak a pasik akkor is azt mondja na biztos van rajtam valami gebasz azért néznek nem is az, hogy esetleg csinosnak dekoratívnak gondolnak, na ezt nem mondaná.
2018. nov. 7. 14:40
 16/21 anonim ***** válasza:
Most komolyan! Irigyellek a problémád miatt.
2018. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az ilyennek tök mindegy, ki lenne a csaja (lehetne egy gyönyörű modell is), akkor is találna rajta fogást. Tudod miért? Azért, mert ő ilyen. Ráadásul ha leépíti a csaj önbizalmát, akkor könnyebben tudja irányítani.


Lehet, hogy túl sokat foglalkozom a témával, de én egy bántalmazó kapcsolatot látok, ami idővel egyre csak rosszabb lesz. Jót tenne neked egy új pasi, aki imád téged, és ezt ki is mutatja.


23/N

2018. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Te adsz magadra, ő elhanyagolta magát, ezt èrzi, látja, szándékosan rombolja az önbizalmadat, mert ha ilyen paramèterekkel még arcra is helyes vagy, tuti null másodperc alatt találnál magadnak tőle sokkal különbet.
2018. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ezek a "szagold amit szakítottál"-hozzászólók minden egyes kérdésnél ott vannak? Ha nem tudtok normálisan válaszolni egy kèrdésre, tanàcsot adni, esetleg megèrteni, hogy aki kèrdez, annak a felvetett dolog igenis problémát jelent, akkor talán nem kéne itt a semmitmondó közhelyeket puffogtatni.
2018. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

H*lye kérdésre csak h*lye választ lehet adni. Ráadásul nem hiszem el, hogy léteznek ekkora debilek mint a "kérdező". Most vagy eteti a trollokat, vagy tényleg azonos az IQ-ja a súlyával.

A még borzasztóbb meg az, hogy az ilyen bugyuta baromságokra még komolyan is válaszol neki valaki, pusztán azért, hogy a %-a magas legyen. Konzumidióta világ.

2018. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!