Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kritizálja a ruháim. Rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kritizálja a ruháim. Rosszul esik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt idő mikor kissé dagi voltam, de mindig adtam magamra, próbáltam normális butikokból vásárolni, normális ruhákat. Lefogytam de ugye ezek a ruhák megmaradtak nekem, pizsinek használom őket, illetve kellett újakat vegyek. Meg régebben volt egy hülye mániám, imádtam a new yorker kislányos pólóit.(ezért van belőle vagy 10 db) Ezeket is otthon használom. Mostanában már nőies ruhákat is tudok venni, mert már egy éve tudom tartani az 50 kilót.:D Na szóval a dagi koromból maradt egy kislányos pólóm, fehér alapon vannak rajta fekete baglyok. Kidobni nem akarom, nem 100 Ft volt, pizsinek meg sztem tökéletes. Barátom: Bocs de neked ez nagyon nem áll jól. Akkor van egy bordó pólóm amit még anyukámtól kaptam azon is egy viszafogottabb bagoly van( otthonra használom) Azt a pólómat is leszólta. Ezenkivűl még rengeteg pólómat szólta le. Nem rég vettem egy fekete pólót amin vannak rózsaszín rózsák. Erre az volt rá a válasza mi vagy te roma.... Emellett sok cuccomat meg is dícséri. Az a baj,hogy egy olyan ember szólja le a ruháimat aki egyáltalán nem ad magára, jó ha egy évben vesz magának 1 db felsőt, szakadt pólói vannak, izzadságfolt látszik és akkor leszólja azokat a ruháimat amiknek a nagy részét pizsamának használom vagy otthonra. Nagyon idegesít.
2018. aug. 23. 15:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Úgy kezdődött mondta kicsit legyen igényesebb, aztán azóta minden cuccom leszólja
2018. aug. 23. 15:33
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél..? Mivel nem ismerlek, fogalmam sincs a pszichés és szellemi kapacitásodról, meg a kitartásodról ezért csak annyit mondok: Dobd ki, ahova való. Az irigy csövesek közé. Mármint a "barátodat". Fogadjunk, hogy büdös is szokott lenni, meg szájszagos, és retkes körmű (ha ugyan nem rágja csutkáig)


"azon is egy viszafogottabb bagoly van" :D

Miért, a nem visszafogottak mit csinálnak? Párzanak, vagy egy egeret marcangolnak szét?

2018. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Minek vagy együtt ekkora tahóval?
2018. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"Az a baj,hogy egy olyan ember szólja le a ruháimat aki egyáltalán nem ad magára, jó ha egy évben vesz magának 1 db felsőt, szakadt pólói vannak, izzadságfolt látszik" - az mar teged minosit, hogy ilyen faszival egeted magadat. Taplot tartasz, de a taplosagon meglepodsz...
2018. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ilyen. Úgy volt, hogy szóltam neki figyu legyél kicsit igényesebb, elmondtam a problémám. Aztán nem tudom mióta lehet ez max pár hónapja. Azóta kegyetlen... vettem egy sima farmert semmi extra. Nagyon teszett nekem mondta gyere nézd már meg milyen szép, erre az volt a válasza, hogy hát nem nagy cucc neki nem jön be. De ezt tényleg olyan mondja aki semmit nem ad szinte magára. Még ha gucci márkáju ruhákban szólógatna be akkor azt mondom oké. De így..
2018. aug. 23. 15:44
 6/13 A kérdező kommentje:
Most nem azt mondom, hogy büdös meg ronda. Csak, hogy ha ő ezekre így nem ad nem kell beszólógason.
2018. aug. 23. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ő izzadságfoltos, szakadt cuccokban jár, ennek ellenére téged kritizál.
2018. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sokszor mondja szép vagyok, szerintem úgy is gondolja, de ez nagyon bántó számomra.
2018. aug. 23. 15:47
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok a válaszoló, aki már nem tudom hányadik. Eddig sajnáltalak. Majd megláttam a fogad fehérjét:

"Még ha gucci márkáju ruhákban szólógatna be akkor azt mondom oké"

Szóval a márka fontos. Összeállt a kép. Nem árulom még el, a megfejtést.


Megérdemlitek egymást, ennyi a lényeg ;-)

2018. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudjátok kulturáltan és főleg NYÍLTAN megbeszélni egymás közt a dolgot (vagyis ő erre nem hajlandó), akkor szerintem nem nagyon van mit keresnetek egymás mellett.

Ha jól értem, először te szóltál neki, hogy legyen igényesebb, és ez az egész kritizálgatás részéről azt követően kezdődött, akkor rohadtul megsértődött, és azóta is neheztel rád, és így áll bosszút. Ha viszont félreértettem, akkor elnézést.

2018. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!