Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Direkt okoz fájdalmat a párom

Tudatosan akarattal


2018. nov. 7. 22:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
És azzal se mondtál semmit hogy bosszút áll rajtad.. az ilyen szándékosan homályos kérdések kilencvenkilenc százalékban hazugságok, csak fantáziátlan a kérdező.
2018. nov. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Értelmét nem látom bármit kiírni

Valós segítséget nem lehet kapni

Hosszú lenne egy egész törtenetet megosztani

Sajnos az élet sokszor meghaladja a fantáziát

Én lennék a legboldogabb, ha ez egy hazugság lenne

Sajnos nem az

Dolgozom, de nincs esélyem saját lakásra

Albérletben élek

Család nincs a hátam mögött

Egyedül alberletet nem tudok fizetni,

Ha valaki nem ismerné az lakás bérlés körülményeit, javaslom tájékozódjon az interneten

Mindemellett családon belüli erőszak tölti ki a mindennapjaimat

A melegedőbe tudnék menni,ha kilépek ebből a helyzetből

Kellemes estét a pálya szélén a kritikus okosoknak

2018. nov. 8. 00:15
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem tisztel , leszarja mit érzel,egyszerűen semmibe néz.

Ha a párom ártana nekem AKARATÁN KÍVÜL,bármennyire lenne rossz ha megölnének se tudnék bosszútállni!!

Azt bánjuk akit nem szeretünk sőt azt se .... Az én véleményem (tapasztalatom) az hogy te már nem hogy nem érdekled egyszerűen utal téged, idegesíted. Mikor kiábrándul az ember a másikból hirtelen rengeteg hibája lesz , amit nem tud elviselni . Idegesíti az is ha levegőt vesz.

Ezt nem lehet kezelni, ebből a kapcsolatból lepni kell !

2018. nov. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha dolgozol a minimálbért megkeresed nem? Akkor pedig tudsz albérletbe is menni, csak nem egy teljes lakásba, hanem szobát béreli, ilyen is van és jóval olcsóbb.

Másik megoldás, hogy lelépsz egy olyan munkahelyre ahol szállást is adnak a dolgozóknak. Felénk több ilyet is hirdetnek, legtöbb a Dunántúlon van. Nem tudom hol élsz, de olyat keress ami elég messze van a párodtól. Ha utánad mer jönni rendőrség.

2018. nov. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
"Értelmét nem látom bármit kiírni" Akkor a kérdést sem kellett volna. sajnáld magad továbbra is, és okolj másokat továbbra is a saját tehetetlenségedért.
2018. nov. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%
Hát aki egy lakásért h legyen tető felette oda süllyed h vereti magát minden nap és még le is fekszik egy ilyennel magátol vagy erőszak által,nem tdom sajnálni nőként se,pedig elég empatikus vagyok. Remélem gyereked nincs h ezt a mintát lássa v ő is verve legyen mert az Anyukája ide süllyedt a fedélért. :/ Mindjárt hányok. :O
2018. nov. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Te Kérdező, a problémád eléggé hasonlít a Kohnéhoz a viccben, aki minden egyes szombaton órákat imádkozik a lottó-nyereményért, és ez így megy évek óta. Egyszer aztán már nem bírja tovább cérnával az Úr, és leszól Kohnnak:

- az ég áldjon fiam, az imáid mellé legalább egyszer az életben adj esélyt, hogy segíthessek, és vegyél egy nyomorult lottószelvényt is!


"Ti ezt hogy kezelnétek?" - én kérlek nem hagynám, hogy bántson, ez elég evidens. Ha ennél értelmesebb tanácsra vágysz, kezdj el valamit tenni ellene, azt írd le, és akkor már talán lehet segíteni a problémádban, ötleteket adni.

2018. nov. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező, b.sszus, milyen választ vársz. Ez nem lehetőségtől függ, hanem személyiségtől.

Van lehetőséged, te is tudod. Előtte is laktál valahol. Ha ő szakítana, akkor is laknál valahol. Van munkásszálló, bérelhetsz lakótárssal is, vagy csak egy szobát.

Ezek a kérdések olyan tipikusak. Várjátok a segítséget, de csak magatokon segíthettek, a válaszolók nem fognak neked szobát nézni, meg cselekedni helyetted.

2018. nov. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
65%
Mozgó autóból most nem lökött ki?
2018. nov. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
22%

További jó önsajnáltatást, megérdemled a sorsod, én csak nevetek az ilyeneken mint te.

35N

2018. nov. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!