Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Direkt okoz fájdalmat a párom

Tudatosan akarattal


2018. nov. 7. 22:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én budapesten élek albérletben szóval teljes mértékig tisztában vagyok az itteni helyzetekkel. De hé, az eszedbe jutott már, hogy mondjuk egy albérletben nem csak a rohadtul gyerekes öntelt p*cs pasiddal tudsz lakni, hanem másokkal? 5 éve vagyok albérletben ez idő alatt végig "random" emberekkel laktam együtt. Szóval két lehetőséged akad:

a, elköltözöl másik albiba(facebookon albérletes csoportokban rengeteg kiadó szobát találsz)

b, továbbra is maradsz a pasiddal szenvedsz és sajnálkozol, hogy szar az élet

Zárásképp egy apró bölcselet: semmi sem kötelező, mindig van megoldás max csak nem akarod belátni, aki nyavalyog és nem tesz semmit annak nem fáj eléggé

Coelho balra el...

Az akadékoskodást kiküszöbölendő azért válaszolok a konkrét feltett kérdésedre is, bár már leírtam azért külön is veszem: azért bánt a barátod, mert gyerekes és egoista, nem bírja elviselni ha nem neki van igaza(ez többnyire azokra a hülyékre jellemző akiknek tényleg nincs igazuk, de azt nagyon bizonygatják) emellett meg nem szeret és nem tisztel eléggé.

A mai lelkisegély szolgálat letudva, innentől csak te döntesz hogy cselekszel.

2018. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Bosszút áll?Az éremnek két oldala van ezek szerint
2018. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!