Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha a párom rászokott a cigarettára és ez engem zavar?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, 2 évvel ezelőtt volt egy szünetünk/szakításunk, majd újra összejöttünk. Kb azóta cigizik. Eleinte tagadta meg titkolta, voltak belőle nagy veszekedések, mert én nem akarok bagós párt. Én sem cigizek, drága is és egészségtelen. Ráadásul az együttléteket is szó szerint megkeseríti. Kértem már tőle szépen, hogy ez neki se jó, képeket mutattam a tüdőrákról, impotenciáról, stb. Csak folytatta. Akkor már veszekedtem vele, mire azt mondta, hogy én miattam szívja (azt nem mondta konkrétan hogy miért), én vagyok ennek az okozója. De ha kérdezem, hogy akkor minek jött vissza hozzám, miért nem szakít, miért mondja akkor azt hogy szeret, arra semmit sem mond. Számtalanszor leültünk már, mindig azt mondta hogy leteszi, meg nincs is rászokva, bármikor le tudná tenni, mégsem teszi mert jól esik neki. Már nem is mondok semmit neki, amikor érzem rajta a cigiszagot. Már ott tartok, hogy inkább szakítanék, nem is a cigi miatt, hanem a viselkedése miatt.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit lehet ilyenkor tenni?


2018. nov. 8. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Felnőtt ember,ő egészsége ő döntése,mondom ugy h 15 éve nem bagózom már,egy nap alatt letettem,de az saját döntés volt, nem egy másik ember kedvéért szoktam le aki ezzel sztresszelt folyton naná h potcselekvést használ,ha ebből áll a kapcsolat h vmivel mindig sztresszeled hogy mit hogyan kéne szerinted meg h megfeleljen neked.
2018. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő döntése és nem korlátozhatod, viszont amikor összejöttetek még nem volt meg ez a szokása. Kapcsolat közben alakult ki, és még rád is fogja, nem hajlandó változni. Én ezek után nyugodt szívvel tenném ki a szűrét, hiszen nem ezzel az emberrel kezdtem a kapcsolatot. Nem kell változnia, de neked sem kellene ezt lenyelned.
2018. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"én miattam szívja (azt nem mondta konkrétan hogy miért), én vagyok ennek az okozója." - en itt felalltam es elbucsuztam volna tole. Hidd el, ha te nem vagy, o akkor is ugyanez a szanalmas, akaratgyenge nikotinfuggo marad, de olyan emberrel nem lehet egyuttlenni, aki egy 5 eves szintjen "te tehetsz rola, te hibad" mutogat rad a sajat szokasai miatt.
2018. nov. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 peca1000 ***** válasza:
57%

Dobtam volna a helyedbe, mikor kiderült, hogy bagózik.


Tedd te is ezt, az egészséged fontosabb mint ez az akaratgyenge, vádaskodó ember.


Miattad kezdett el cigizni! Édes Istenem, de sz@r duma!

2018. nov. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!