Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam, kikkel felüdt le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, kikkel felüdt le előttem és ez zavar. Hogyan tegyem túl magam ezen a témán?

Figyelt kérdés
A barátom sokkal többet járt bulizni így sokkal több barátnője,kalandjai voltak. Én előtte csak 2 fiúval voltam. Ő viszomt volt olyan lányokkal akiket én is ismerek és nagyon meglepődtem,és utálom azokat a lányokat. Nagyon zavar ez az egész. Fél éve járunk,ez a leghosszabb kapcsolata eddig. Tudom,hogy engem szeret,minden tökéletes köztünk,de mégis zavar ez a téma,és folyton az jut eszembe,hogy előttem kikkel feküdt le,és most velem fog...a múlton nem lehet változtatni,tudom. Hogyan fogadjam el már ezt?
2018. szept. 16. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ki nem $z@rja le hogy "mi volt azelőtt"? Az ilyen kérdések a "Tini párkapcsolat" topikba valók.
2018. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ennek a kapcsolatnak vége lesz, hamarabb mint gondolnád. Aki így ír, annak nem való olyan kapcsolat ahol a férfi nem szűz. Az egész élete egy nagy szemétdombbá fog válni, és róla fogják mintázni a féltékeny házisárkány típust.
2018. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha ez ennyire zavar, keress magadnak egy szánalmas, randa szűz pasit, aki előtted nem töcskölt senkit. Viszont minél jobb pasit szeretnél, annál több ex-szel kell számolnod. Ha tényleg ilyen nagy playboy, mint amilyennek leírod, inkább a jelenre kell koncentrálnod, hogy nem csal-e meg...
2018. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

nőj fel!


Vagy menj a tini kapcsolatok rovatba, ha ilyen gyerekes vagy.



(btw ne aggódj, ha végig ment a fél falun, akkor azért végig fog menni a másik felén is, csak előbb lassít nálad, mert most te vagy a soros)

2018. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Hallgass a nőkre, akik itt naphosszát ismételgetik, hogy a múlt nem számít.
2018. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Úgy, hogy az ember jelleme jó esetben nem egy statikus valami. Ennyi erővel azon is aggódhatnál, hogy négyévesen földhöz vágta magát a boltban, mert nem kapott távirányítós kisautót.
2018. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezen nem fogod túltenni magad. Ha 20 ismeretlen nem zavarna, de 2-3 olyan, akit gyűlölsz, az az érzés nem fog elmúlni. Ha szex közben is eszedbe jut, hogy kinek a szájában/puncijában/stb. járt előtted, akkor még a nemi életed is meg fogja szenvedni a dolgot.
2018. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Igen ez nagyon rossz.Nálunk ez fordított eset,én vagyok a férfi. Nem tudtam megemészteni én sem,hogy az ismerőseimmel szexelt akiket utálok. Szakítottam is vele.
2018. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
örülj neki hogy téged szeret és veled van, mert az azt jelenti hogy azok az ismerőseid akiket utálsz és lefeküdt velük, nem voltak olyan jók mint te, szóval értékeld mielőtt elbas@od. ezt jó tanácsként írtam nem bunkózásból
2021. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!