Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyre több "gyanús"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyre több "gyanús" dolgot csinál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, bizalom nélkül nincs kapcsolat, de én nagyon szeretem a barátom. Mégis, mostanában egyre furcsábban viselkedik.

Mostanában elég gyakran előfordul, hogy elmegy valahova, és ha rákérdezek, hogy mit csinál, kiakad. Múltkor inni ment a haverokkal, 3 óránként felhívott engem. Rákérdeztem, hogy hogy érzi magát, erre kiakadt, hogy erről ne beszéljünk mert rosszul érzi magát de marad velük mert unatkozik. Ott maradt 16-tól éjfélig(ha valakit nem bírsz nem leszel velük eddig).

Ma felhív, hogy a nagymamájához megy, ami 3 perc séta. Felhívott 13-kor, hogy indul a nagymamájához(akkor már úton volt), majd 14-kor, hogy most érkezett meg. Ha meg rákérdezek ilyenkor, hogy mit csinál, kiakad, hogy mit féltékenykedek.

Az apjával minden nap 1-2 órára találkozik, engem meg mostanában van, hogy lemond, hogy ő reggel korán kel, meg fáradt.

Óránként megy a mosdóba 5-10 percekre. Például bemegy, kezet mos, kijön. 5 perc múlva bemegy, kijön. 30 perc múlva bemegy 15 percre. Ha meg rákérdezek ordibálni kezd. Múltkor reggel 9 körül kiment pisilni, és 9:40-kor jött vissza. Amikor rákérdeztem, hogy mit csinált, akkor annyit mondott, hogy felment a padlásra(??). :D

Nem tudom mi történt vele, de azt se, hogy mit csináljak. 5 éve vagyunk együtt és eddig minden rendben volt.


2018. nov. 9. 18:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8-as: Szerintem aki ilyet csinál, általában defenzív lesz, ha nyílt lapokkal játszol. Úgy tűnik, hogy nagyon nem érdekli a dolog, hogy ha ez van a pakliban, ugyanis elég "nyíltan" csinálja ezeket az érdekes tevékenységeket.


Ezzel azt szerettem volna mondani, hogy felesleges leülni vele beszélni, mert 90%-ban azt fogja mondani, amit te hallani akarsz.

A tetten érés még biztosabb lenne, mint a sötétben tapogatózás. De ezt meg a kérdezőnek kéne látnia, ugyanis attól függetlenül, hogy leírta a sztoriját, mi még nem látunk teljesen bele.


Lehetséges itt is, hogy találkozgat, vagy éppen írogat valakivel, de egyéb okok is lehetnek.


Ha a kérdező leírta volna, hogy mondjuk a telefonját mindenhova magával viszi -e, az 5-10 perces kéz mosáshoz, folyamatosan a fürdőbe ki-be mászkáláshoz, szóval az otthoni amúgy rutin dolgokhoz.

Úgy már gyanús lenne.. még a wc-zés talán oké, de a kéz mosáshoz kétlem pl. hogy telefonnal kéne bemenni.


5 év azért sok idő, nagyrészt azért kiismerhettétek egymást, gondolom nem ugyanolyan a kapcsolat mint a kezdetekbe, illetve nem tudni, hogy a barátja mit érez éppen, illetve alapból milyen vérmérsékletű. Meg van elégedve-e a kapcsolattal (ezt lehet, hogy nem is mondaná), flörtölős típus-e stb..

2018. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11. Egy kapcsolat alapja a kommunikáció! Mondhatsz bármit, de akik 5 éve együtt vannak, meg kell, hogy tudják beszélni a problémát. Az meg más kérdés, hogy a pasi miért titkolózik, gondolom nem akarja elhagyni a biztosat a bizonytalanért. Vagy a franc tudja, nem vagyok gondolatolvasó. De ez a kapcsolat már rég nem működik, nem nyelni kell, és tűrni, hogy szarba van véve, hanem elé állni és választás elé állítani.
2018. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es: Tisztában vagyok azzal, hogy a kapcsolat alapja a kommunikáció.

Te viszont nem vagy tisztában azzal, hogy nem mindenki jár el úgy, ahogy te, meg én gondoljuk.

Ha a kommunikáció működne náluk, akkor kiderült volna már, hogy mi a kérdező barátjának a problémája, hogy miért csinálja ezeket a különleges és érdekes dolgokat amit felsoroltak róla.

Amiket leírtam, azzal arra szerettem volna világítani, hogy ebben a kapcsolatban valami nem úgy működik ahogy kéne, és ha már idáig eljutottak, akkor nehéz lesz ezt a dolgot úgy megbeszélni, hogy az egyik fél lehetséges, hogy nem azt akarja amit a másik.

Magyarul a srác a kapcsolatban lehet kifele kacsingatna még, miközben a lány meg oda van érte.


Hogy miért telt el 5 év így, hogy ilyen lett a helyzet, azt csak ők tudják elmondani.


"A felesleges vele beszélni" - alatt nem arra gondoltam, hogy felesleges a kommunikáció a kapcsolatban, hanem arra, hogy itt már nem úgy működik az egész a két fél között, ahogy kellene.

Emiatt ha tényleg rejteget valamit a kérdéses srác, akkor nem az lesz az első, hogy bevallja mivel ezt már rég megbeszélhették volna együtt, hogy ha úgy érzi, hogy valami gondja, baja van és nyíltan beszélhet erről a párjával.


Szóval még egyszer elmondom, hogy hiába az 5-10 év akár, ha idáig jut el egy kapcsolat, nem biztos, hogy minden egyből helyreállítható lesz. Persze lehetséges.

2018. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!