Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akar lefeküdni velem ez igy normális?

Figyelt kérdés

Anyáktól szeretnék kérdezni mert ők átestek már ezen.


Barátnőm 5,5 hónapos terhes , és 1x ( sajnállatból) feküdt le velem a terhesség alatt, miközben akkor is éreztem hogy nagyon nem akar.


2 oldal van természetesen


Első: terhesség miatt tisztában vagyok vele hogy nem túl jó a közérzete ( eddig nem viseli túl jól) így megértem és beletörödök.



Második: azért 9 hónap az 9 hónap plusz utána kitudja mennyi. Ahogy most kinéz a dolog úgy ebből meglehet az hogy ez a végéig kitart ez mennyire számít normálisnak?


Amióta terhes alig foglalkozik velem (én lesem a kivánságait vele ellentétben)


Alig van itthon és állandóan barátnőivel van még akkor is ha hazaérek munkából.



2018. nov. 10. 13:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

A barátnői biztos tudják az okát. Én tuti nem bírnék magammal és rákérdeznék mindkettőnél külön-külön, váratlanul. Esetleg elmennék velük valahova, hogy beszéljünk. Aztán elmondanám ezt amit itt leírtál, hogy vegye fel a fonalad, érezze át a helyzeteteket és hátha elejt valamit.

Lehet csúnyának tartja magát. Lehet teli van kellemetlen attitűddel a terhességgel kapcsolatban. Lehet tényleg nullázódtak a hormonjai. Lehet úgy gondolja, hogy a babának árt. Lehet haragszik rád, hogy teherbe ejtetted. Rengeteg oka lehet, amire nem fogsz rájönni csak ha konkrétan kimondják neked. Ezért javaslom, hogy a fodrászat felől közelíts. Ha ő nem is mondja el. Ez is érthető, mert lehet szégyelli, avagy nem akar megbántani.

2018. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a pároddal próbáltad már ezt megbeszélni???

Próbáltál vele kommunikálni, elmondani neki az érzéseidet, és meghallgatni az ő érzéseit????

2018. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
2 gyerekmes anya vagyok. Az első terhességem maga volt az álom, a második a pokol. Mindig kívántam a szexet. A szülés utáni 6 hetet is alig bírtam kivárni. Amikor nagyon rosszul voltam (a második terhesség alatt) méginkább a férjemre támaszkodtam. Le kell ülnöd vele beszélni, mert amit csinál az nem normális, azért mert terhes nem tehet meg bármit. Teljesen el fogtok hidegülni egymástól, és szétmentek, vagy papucs leszel és azt csinálod, amit ő akar. Vagy a sarkára állsz végre(itt nem a szex hiányára gondolok).
2018. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem akarlak elkeseríteni, de az nem lehetséges hogy nem e tiéd a gyerek?
2018. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem nagyon kívánom a szexet,nem a párommal van problémám ,hanem magammal a megváltozott testemmel,nem érzem magam szép,csinos nőnek,mert teljesen megváltozott a testem,de azért heti 2x biztos,hogy szexelünk,mert neki is vannak igényei és ha már odáig eljutunk én is élvezem. Az első 3 hónapban egyáltalán nem kívántam,mert állandóan hánytam 1x próbálkoztunk vele,akkor is sikerült elhánynom magam ráadásul pont rá, talán akkor értette meg, hogy tényleg rosszul vagyok,nem is erőltette többet, inkább sajnált. Viszont én együtt alszom vele összebújva és éreztetem vele,hogy mennyire fontos nekem. Nem igazán mászkálok el sehová, és hiányzik,ha nincsen velem itthon. Mire hazaér addigra én megterítek neki és főtt kaja van az asztalon. Amikor itthon van akkor rengeteget segít nekem, szóval egyenlőek vagyunk a kapcsolatban. Ha bármi probléma van megbeszéljük.

Szerintem a barátnőd elvárja,hogy kiszolgáld,mert ő terhes. Nem számítanak neki az igényeid és csak magát nézi. Ez így egyáltalán nincs jól. Attól még,hogy terhes nem kéne elhanyagolnia és itt nem feltétlenül csak a szexre gondolok. Szerintem,ha igazán szeretne,akkor nem így viselkedne veled.

2018. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem sem normalis ez. Nalam a szules napjaig ment a szex, es a szuloszobabol hazaerve mar ismet az agyban voltunk. Szerintem is az a legvaloszinubb, hogy nem a tied a gyerek, csak meg nem tudsz rola...
2018. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt a legelső gondolatom miközben olvastam, hogy nem tőled terhes. Vagy csak egy gyerek kellett neki, mivel már 31 éves, sok nő ilyenkor eszmél rá,hogy kifut az időből ha most rögtön nem lesz terhes. Gyerek megvan, te már nem kellesz. Másra nem tudok gondolni.
2018. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

[link]


0:50től nézd :)

2018. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Több hozzászóló is felvetette annak a lehetőségét, hogy lehet hogy van egy harmadik játékos a képben, esetleg ő az apja a gyereknek. Nem kell mindjárt erre gondolni, de tényleg sok a gyanús jel, tartsd nyitva a szemed.


Nálunk se volt túl sok szex a terhesség alatt és a szülés után. A terhesség elején ugye a hányinger, a rossz közérzet, a vége felé a nagy has, meg a koraszüléstől való félelem, szülés után 6 hét, utána meg az állandó kimerültség. De nálunk azért nem mondanám, hogy a feleségem utasított el, sőt. Sokszor nekem nem volt hozzá kedvem, mert olyan furán viselkedett, rendszeresen értelmetlen dolgokért piszkált, veszekedett velem. Én mindezt betudtam a hormonok játékának, gondoltam hogy ez a terhesség velejárója. Aztán szülés után jó pár hónappal kiderült, hogy ennek semmi köze nem volt a terhességhez ... Minden amiatt volt, mert szeretője van már vagy egy éve.


Remélhetőleg nálatok nem ez van, de azért tartsd nyitva a szemed, figyeld az összes árulkodó jelet. Pl. megváltoztak-e a számítógépezési, telefonálási szokásai. Van-e jelszó olyan helyen, ahol korábban nem volt. Dugdossa-e a telefonját, megrémül-e, hirtelen kilép-e ha pl. facebookozás közben váratlanul mögé állsz. Ha felmerül a gyanú, hogy szeretője van, próbálj meg kiszámíthatatlanabb lenni, pl. megbeszélitek, hogy X órakor indulsz el/érsz haza, akkor időnként maradj otthon tovább, érj haza korábban 1-2 órával. Vagy tervezz be egy 1-2 napos vidéki programot (pl. üzleti út), amit az utolsó pillanatban hirtelen lemondanak. Ha ezeken teljesen kiakad, és idegesen telefont nyomogat, akkor esélyes, hogy a szeretőjét várta éppen akkor.

2018. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

7,5 hónapos vagyok a második babánkkal. Az elsőnél sokáig szarul voltam, hánytam, minden eszembe jutott kb. a szexen kívül. Mire jobban lettem, már mindkettőnket zavart a pocak, nem ment, féltettem a babát. Aztán úgy a 30. hétre átfordult bennem, akartam volna szexelni,a férjemnek már nem igazán ment. A mostani terhességemnél 1 hónap maradt ki az elején, mert rettentő szarul voltam, de amint jobban lettem, óvatosan próbálkoztunk. Olyan jól sikerült, hogy most meg simán szexelünk végig ugyanúgy, mint előtte.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy még ugyanannál a nőnél is teljesen más lehet két terhesség, nemhogy két különböző nőnél. Amikor rosszul voltam, akkor pont ilyen voltam, azt se bírtam, ha megölel a férjem, komolyan lélegezni is fájt, nem esett jól a puszi meg a simogatás sem. De mondjuk ezeket én őszintén elmondtam neki, tudta, hogy nem vele van bajom, csak szarul vagyok és magamat se bírom elviselni, így megértette. Beszélgessetek! Tudom, olyan közhelyes tanácsnak tűnik, de nagyon sok dolgot megold.

30N

2018. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!