Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akar lefeküdni velem ez igy normális?

Figyelt kérdés

Anyáktól szeretnék kérdezni mert ők átestek már ezen.


Barátnőm 5,5 hónapos terhes , és 1x ( sajnállatból) feküdt le velem a terhesség alatt, miközben akkor is éreztem hogy nagyon nem akar.


2 oldal van természetesen


Első: terhesség miatt tisztában vagyok vele hogy nem túl jó a közérzete ( eddig nem viseli túl jól) így megértem és beletörödök.



Második: azért 9 hónap az 9 hónap plusz utána kitudja mennyi. Ahogy most kinéz a dolog úgy ebből meglehet az hogy ez a végéig kitart ez mennyire számít normálisnak?


Amióta terhes alig foglalkozik velem (én lesem a kivánságait vele ellentétben)


Alig van itthon és állandóan barátnőivel van még akkor is ha hazaérek munkából.



2018. nov. 10. 13:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nagyon nem kéne így lennie. Szexuális élet csak eredmény. Az okok viszont elég félelmetesek.
2018. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azt kellene végiggondolni, hogy milyen körülmények között fogant a gyerek? Ki akarta ezt a gyereket - csak ő, csak te vagy mindketten? Hogyan fogadtad, fogadta, fogadtátok a terhességet?


Én inkább azt tudom elképzelni, hogy tudat alatt és tudatosan neheztel rád a terhesség miatt, ezért hárít, de ehhez tényleg jobban kellene ismerni a kapcsolatotokat.

2018. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Bence_ ***** válasza:

Az érthető, hogy a testével van gondja, hányingere van, az egész közérzete miatt kerüli a szexet, eszébe se jut.

De ha amúgy szereti a párját egy nő akkor simán alszik vele együtt, sőt igényli. Nekem ez a rész a nagyon fura és nekem is az ugrott be, hogy ki az apa?

2018. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!