Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékenykedik a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedik a barátnőm ha finoman szólva sem vagyok jó pasi?

Figyelt kérdés

Mindig kérdezi, ha olyan helyen dolgozok ahol szép nők vannak “de ugye nem csajoztál, de ugye nem akart felszedni senki, biztos valami csaj rádnyomult, ugye nem adta meg a számát senki”.

Ezzel van mindig elfoglalva. Ha vagyunk valahol és köszönök egy munka kapcsán megismert csinosabb nőnek azonnal kitalálja hogy az a nő biztosan akar tőlem valamit, bejövök neki. És féltékenykedni kezd. Már rendezett jelenetet is egyszer, odajött a munkahelyemre és megmondta a modellnek, hogy én hozzá tartozom, nekem van barátnőm és hagyjon engem békén!

A valóságban, nekem sanszom se lenne soha ezeknél a nőknél, max barátok lehetünk, de mivel tudom hol a helyem, eszembe se jutott soha utánuk ácsingózni. A barátnőmet szeretem, mindig mondom is neki! De ő azt hiszi hogy neki jó pasija van! Azért mert sok szép nőt ismerek, szép nők a barátaim! Ebből ő azt hiszi hogy én tetszem a többi nőnek. Pedig nem. Nem is volt nagyon barátnőm, általában mindenki visszautasított mindig.

Mit kezdenétek ezzel? Kicsit kínos hogy jó pasiként védelmez engem akire le akar csapni minden nő, közben meg pont az ellentéte a valóság. Már nekem is tök kínos az egész, hülyét csinál belőlem a munkatársaim előtt! Még azt hiszik, hogy én hazudozom hogy kikezdenek velem a csajok, hogy ezzel tegyem a párom féltékennyé!


2018. nov. 14. 10:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi!

Munkahelyemről ismerem a szép nőket, nem akarok belemenni pontosan mi a munkám, de modellekkel kapcsolatos.

Biztos nincs önbizalma, de mindig szerelmi vallomást teszek neki. Nincs nap hogy ne mutatnám ki. Napközben is hiába van ott egy szép női munkatárs mellettem, vele üzenetezek!

Nem akarnám elhagyni másért ha lenne lehetőség sem, csak érzékeltetni akartam hogy nem arról van szó hogy izzik a levegő napközben a jócsajok és a jópasi között! Flört se szokott lenni, meg túl közeli kapcsolat sem.

Lehet hogy neki jó pasi vagyok valamiért, de mindig mondja hogy a humorommal fogtam meg, először nem tetszettem neki. Most akkor miért esnének azonnal hasra tőlem a férfi szemmel tökéletes nők? Hülye logika lenne.

Amúgy se keverem a munkát a barátsággal, nem szoktam munkakapcsolatokkal eljárkálni sehova!

2018. nov. 14. 16:50
 12/20 anonim ***** válasza:
40%

Tehát őt nem tartod jó csajnak...

Azért lenni vele, mert te úgyse jönnél be a jó csajoknak, hát ez elég gázul hangzik...

Amíg egy általad jó nőnek tartott nő rád nem mászik, fogalmad se lehet róla, hogy mit tennél. Lehet, hogy a barátnőd érez valamit ebből. Persze túlzásba viszi, amit csinál, de én se érzem azt, hogy annyira oda lennél érte. Megmondom miért: ő annak ellenére jó pasinak lát téged, hogy nem vagy az. Én 8 évig a világ legjobb pasijának láttam egy tök alacsony és átlagos férfit, mert annyira szerelmes voltam belé. Most meg zavar az alacsonysága és nem tudom elviselni, hogy hozzám érjen. Ha te szerelmes lennél, jó csajnak látnád a barátnődet. De vannak a jó csajok, meg van ő, az átlagos, akivel beéred.

2018. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem írtam hogy nem tartom őt jó csajnak! Nem tudom honnan hámoztad ki ezt! Most azt kéne hazudnom, hogy jobb nő mint a 90-60-90-es 20 éves modell? Biztos más nőknek ezt hazudja a pasija “jaj drágám, te sokkal szebb vagy, az a nő olyan mű te meg természetes vagy. Úgy is azt szeretem ha van egy nőn mit fogni”

Nem minden a külsőség. Attól hogy nem topmodell a barátnőm már nem is szerethetem, nem vonzódhatok hozzá?

2018. nov. 14. 19:59
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

Szoktàk mondani:

Alamuszi nyuszi nagyot ugrik...

Sokszor a nem màcsok a legnagyobb hütlenebb

hanem az atlagos ferfiak

mert ha szembejön egy bombazo csaj es teged akar

es tudod h lehet ez eleted legeldö es legutolso eselye h egy ilyen csajt megfektess lehet meg is teszed

persze vannak kivetelek

de sajnos sok ilyen pelda van a környezetemben

2018. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jaaaj, te, hát ez pofonegyszerű: azért, mert számára úgy vagy tökéletes, ahogy vagy, neki igenis álompasi vagy.
2018. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%

"Most azt kéne hazudnom, hogy jobb nő mint a 90-60-90-es 20 éves modell?"


ezzel pontosan azt bizonyitod, amit a #12-es valaszolo irt. neki egy elonytelen pasi alomferfi volt, de neked termeszetesen a 20 eves 90-60-90-es modellkek tetszenek. mennyi olyan ferfirol tudok, aki csorgatja a nyalat az ilyenekre meg a munokre, es a sajatjukat rosszabbul kinezonek gondolja (meg akkor is ha eleg helyes a csaj), mig a nok tok elonytelen ferfiakat is istenitenek.

bar o tulreagalja ezt a szitut, en megis ugy erzem, hogy jobbat erdemel nalad. egy olyan ferfit erdemel, akinek o az alomno, hiszen mint latod, szamara a parja alomferfi, mindegy, hogyan nez ki.

2018. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kezeltesse az ömbizalom-problémáját.


Mondjuk te meg gondold át, hogy mit akarsz ettől a lánytól, kicsit szomorú, ahogy írsz róla...


Amúgy nem értelek, én se a külseje miatt szerettem bele a páromba, sőt, elsőre a külseje nem is váltott ki belőlem semmit, mégis "álompasi" számomra.

2018. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ne próbáljátok már meg rábeszélni a kérdezőt, hogy egy szaralak mert fullos nőkkel dolgozik és nem tartja őket csúnyának?!! Attól még szeretheti a barátnőjét és lehet hozzá hűséges!


Persze a barátnő részéről megértem, hogy egy picit féltékeny, de szerintem jól csinálod, hogy érezteted vele, hogy számodra Ő a fontos! Szerintem nem kell különösebben semmit kezdened ezzel a helyzettel, még valamilyen szinten jól is esne, hogy ennyire sokat jelentek a barátnőmnek. Arra viszont figyelj, hogy ne játsz rá erre a helyzetre és ne adj rá plusz okot, hogy még jobban féltékeny legyen.

2018. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2021. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bírom, mikor valaki azért éri be a barátnőjével, mert sansza se lenne jó nőnél...
2021. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!