Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Lent

Figyelt kérdés
A páromnak adódott egy új munkalehetőség, ahol nagyon sok pénzt kereshet. Igazából el is fogadta ezt, már ott dolgozik. De minden nap mennie kell, és estig ott van.. igaz, reggel később megy, de én meg reggelről megyek dolgozni. Így nagyon keveset vagyunk együtt. És beszélni is alig beszélgetünk.. Eléggé eltávolodtunk egymástól és már feljött a külön válás gondolata is. Én nagyon szeretem, és nem szeretném elhagyni.

2018. nov. 15. 18:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Lemaradt, hogy 7 éve vagyunk együtt.

Ő 28

Én 23/L

2018. nov. 15. 18:04
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé eltávolodtunk egymástól és már feljött a külön válás gondolata is.


azt mondta, hogy el akar válni?


vagy te akarsz?

2018. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő..
2018. nov. 15. 18:13
 4/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
14%

Ha meg napi 8 órában keresne szaros-húgyos 130 ezer forintot úgy, hogy a munkájánál rajtad kívül semmit sem szeret jobban, akkor meg amiatt háborognál, hogy a kedves urad nem képes fejlődni, s megelégszik a langy szarban.

Jó lenne már csajok, ha döntenétek, hogy mi kell. Több pénz és ezzel együtt kevesebb együttlét, vagy kevesebb pénz és több együttlét. Utóbbi esetben viszont ne visítsátok a bánatotokat a világba.

2018. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
aza velemenyem h valni akar. De ezt ö is mondta.
2018. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem véletlen, hogy ilyen jelentékeny időveszteséggel járó, a normatív 8 órás munkarendet szétfeszítő állást vállalt.


biztosan az anyagiak is motiválták, de ennek van egy olyan értelmezése is, hogy menekül tőled, minél kevesebb időt kelljen együtt tölteni, minél szűkebb legyen a metszéspont, találkozási eshetőség a te hétköznapjaid és az övéi között.


ha ő ezt kereken kimondta, hogy válni akar, akkor itt a vége a történetnek.


ennél egyértelműbb jelzés nincs arra, hogy már kiszeretett belőled.


"Én nagyon szeretem, és nem szeretném elhagyni."


azt kéne felfognod, hpgy ő már nem akar tőled semmit, és szabadulna....

2018. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 tehetségesen írsz, ha gondolod priviben beszélgessünk. ;)


Én is amondó vagyok, hogy nem akarja ő ezt már veled, még fiatalok vagytok, ne bánkódj.

2018. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

Nahat, az a baj hogy dolgozik.

Van ez igy massal is.

2018. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő mondta, hogy külön akar valni tőled? Akkor itt nem a munka a legnagyobb baj, hanem, hogy nem szeret már. Beszéltetek erről komolyabban? Mert kellene. Lehet, hogy kellemetlen lesz, és nem az lesz a végkifejlete, mint amit szeretnél. De jobb tisztázni, és megbeszélni, az elhúzás nem segít.
2018. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-essel èrtek egyet. Az én férjem is sokáig dolgozik, kicsi fiunk (2 éves) is van, mindketten dolgozunk, mégis szakítunk időt este a beszélgetésre, együttlétre, plusz a hétvégéken csinálunk programot, olykor akár kettesben is, amikor édesanyám vállalja a fiunkat, és minden a legnagyobb rendben van köztünk, szóval meg lehet oldani, ha valaki akarja. Itt úgy érzem ebből a pár mondatból, hogy a párod már nem akarja.
2018. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!