Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Lent

Figyelt kérdés
A páromnak adódott egy új munkalehetőség, ahol nagyon sok pénzt kereshet. Igazából el is fogadta ezt, már ott dolgozik. De minden nap mennie kell, és estig ott van.. igaz, reggel később megy, de én meg reggelről megyek dolgozni. Így nagyon keveset vagyunk együtt. És beszélni is alig beszélgetünk.. Eléggé eltávolodtunk egymástól és már feljött a külön válás gondolata is. Én nagyon szeretem, és nem szeretném elhagyni.

2018. nov. 15. 18:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell elhagyni, tartsatok ki egymás mellett!! Majd egyszerre veszitek ki a szabit; ez most egy ilyen időszak és nincs rá garancia, hogy mással (másik párral) egyszerre lenne a munkaidő, és egyszerre lenne a pihenőidő is. Ti most elvilg tök jól megvagytok együtt; ha más munkabeosztásban dolgoznátok, eltérőben a mostanitól, hogy többet lennétek együtt, akkor sem veszekednétek, tehát békés, boldog, harmonikus a kapcsolatotok; és te felrúgnád ezt? Nemááá:S Én azt gondolom, hogy maradjatok együtt. Ha te azt gondolod, hogy megtaláltad az ideális férfit/nőt; ő pedig benned látja élete párját, és szeretetitek-imádjátok egymást; rajongtok egymásért; na szal akkor maradjatok együtt; nincs is rá garancia amúgy se, hogy mással jobb lenne az időbeosztás. Én nem rúgnám ezt fel. Fontos lenne nekem a másik így is, hogy csak alig találkozunk. És akarnám őt az életembe. Ha csak ilyen kicsi időkre, akkor ilyen kicsi időkre , de amennyit lehet vele lenni; annyit szeretnék; és nem bírnám ki feltétlenül nélküle, úgy hogy tudom, érzem, hogy ő hozzám tartozik, ő az én párom, és nagyon szeretem,és tudom, hogy ő is nagyon szeret; nem bírnám, a távollét nagyon felőrölne. Ha szeretném őt az életembe; akkor azokat a nagyon pici együttlevéseket is meg kell becsülni. Én nem adnám fel, nem mondanék le róla. Magamat is utálnám miatta, hogy magam ellen vétkezek, meg a másik ellen is, akit szeretek; mert annak ellenére, hogy szeretem, mégis elutasítom őt. Milyen Világ ez?
2018. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!