Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az probléma ha veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az probléma ha veszekedés helyett én nem beszélek vele?

Figyelt kérdés

Amikor felidegesít jól esik tudomást sem venni róla,olyankor lefoglalom magam és nem veszem fel ha hív nem írok neki vissza. Tehát nem nekiesek hanem hallgatok. Ez általában addig tart míg nem találkozunk újra személyesen és akkor ott megbeszéljük. Ez nagyon rossz konfliktus kezelés? Ti szoktatok ilyet csinálni?

2 éves kapcsolat



2018. nov. 18. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Olvashatsz jó cikkeket arról, hogy mi a vita és a veszekedés: [link]

Nem értem, hogy miért kell kapcsolat az olyan embernek, aki lusta és nagyon lusta megoldani lelki témákat is és ha csak személyesen szeretnek mindent megbeszélni, akkor miért használnak: mobilt, internetet, stb Szerintem igen, nagyon rossz és csak számodra kényelmes kezelése a dolgoknak.

2018. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kivágnálak.
2018. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehiggadás miatt csinálod, vagy passzív agresszív vagy?
2018. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lehető legrosszabb konfliktuskezelés. El se tudod képzelni, hogy esik a másiknak, aki aktívan azonnal meg szeretné oldani a problémát. Olyan tüskéket ültetsz el benne, hogy egyik nap meg fogja unni a hülyeséged és ő sem keres soha többé. Volt ilyen exem, szörnyen szenvedtem ettől a hülyeségétől. Nőjetek fel, te is meg az exem is! Ez konfliktuskerülés és szörnyen ovis szint!


30 N

2018. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt duzzogásnak hívják.

De ha neked tényleg idő kell, hogy lehiggadj, akkor ezt így mondd meg neki, hogy addig nem lehet/érdemes veled beszélni, amíg meg nem nyugszol és ehhez kell x idő egyedül.

2018. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem konfliktuskezelés, ez a konfliktus elkerülése. Engem nagyon bosszantana, azt mondanám, hogy az ilyen emberrel nem lehet megbeszélni a problémákat. Én nem szoktam ilyet csinálni, én inkább eltörök egy-két tányért és káromkodok és veszekszem, de még aznap megbeszélem a gondokat, és így sosem fekszünk le haraggal. A te módszered arra jó, hogy elnyújtsd a problémamegoldást, tüskét teszel a másikba, felesleges stressznek teszed ki. Ha kiadjátok ott és akkor, lehet, hogy intenzívebb a társalgás, de garantálom, hogy hamarabb vége van és előbb megoldódik. Én legalábbis ebben hiszek, és én így is kezelem a gondokat.
2018. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A veszekedés sem jó, de akkor legalább megbeszélitek a problémáitokat akkor és ott, amikor tényleg probléma. Ez sztem eléggé tahó hozzáállás.
2018. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is borzasztóan idegesít, a párom is mindig ezt teszi. Megmutattam neki a kérdést. Szerinte csak nők válaszoltak. Van a válaszadók között férfi is? :D
2018. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!