Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az ideális találkozások száma egy héten egy párkapcsolatban, ha még nem éltek együtt?

Figyelt kérdés
A barátom szerint a napi szintű találkozás a megfelelő,elvárt, viszont ezzel minden nap kb. el is telik a napom anélkül, hogy bármi mást csinálhatnék, magammal foglalkohatnék stb. Szakítanunk kellene? Máshol is okoz ez problémát? Mit tanácsoltok?

2018. nov. 18. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem spec sok lenne a naponta. Én úgy vagyok vele hogy akármennyire is fontos a parom attól még ott vannak a barátaim, a családom akik szintén olyan fontosak. Plusz egyetemre is járok még tehát azt is bele kell kalkulálni. Illetve a saját magamra szánt idő, hogy rendszeresen sportolok szintén fontos. Tehát nem vagyok az a tapadókorong típus.

Úgy vagyok vele hogy van hogy heti2x van hogy heti4x. Ahogy kijön a lépés. Nem vésném kőbe.

2018. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút egyénfüggő és ez a heti megtervezettség is rossz. Nálunk az volt, hogy ahogy kijön. Nem görcsöltünk rá, hogy meglegyen a napi találkozó. Nem laktunk együtt, de volt hogy egy hétig nálam volt, aztán utána akkor 4-5 napig nem tudtunk találkozni, suli, munka, barátok, családi dolgok miatt. Nagyjából tudtuk, hogy mikor alkalmas a másiknak és próbáltuk úgy igazítani. A napi találkozás, hogyha nem egy helyen dolgoztok/suliba jártok stb., akkor elég nehéz. Legalábbis én mindig is fontosnak találtam, hogy a barátaimmal is tudjak néha találkozni. Próbáljátok megbeszélni, és az sem mindegy, hogy mindennap csak úgy lézengtek együtt vagy MINŐSÉGI időt töltötök együtt. Tehát, ha mondjuk csak 2-3 naponta jut időtök arra, hogy úgy igazán együtt legyetek, akkor ne erőltessétek a napi találkozást, szerintem mindenkinek vannak dolgai, amit el kell intézni, és az sem baj, hogyha 2 napnyi mesélni valóval áll a másik elé.
2018. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínűleg nem illünk össze, próbáltam vele ezt megbeszélni, hogy ez a napi találka így nem jó nekem, mert semmire nem marad időm, de nem érti meg sajnos.
2018. dec. 10. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!