Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki még esélyt?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a barátommal a hétvégén, ismét.

Már 1 éve szinte ugyanarról veszekszünk mindig, hogy elhanyagol, nem törődik velem stb. Most hétvégén (általában mindig együtt alszunk, főleg hétvégenként, mert akkor nem dolgozunk általában, és nem élünk együtt) hazajött a barátja Londonból, mert kint él és csak 3 havonta jár haza, együtt ismertük meg egyébként, szóval nekem is barátom. Ott aludt nála pénteken, engem megkért hogy most ne aludjak ott a fiú buli miatt, én pedig dolgoztam (most kivételesen 1 órától dolgoztam hétvégén minden nap egészen késő estig, éjfél körülig). Semmi problémám nem volt vele, mondtam hogy érezze jól magát, grillpartit is tartottak. Még péntek reggel mondta, hogy délután meglátogat és vacsorát is hoz majd nekem. Tökre megörültem neki, de aztán nem jött. Picit megharagudtam, mondtam is neki, hogy legalább szólhatott volna, erre leordít telefonba, hogy most a barátjával van akit rég nem látott miért nem értem meg. Erről szó sem volt, csak nem értettem, hogy miért ajánlja fel, hogy benéz hozzám melóba ha utána szó nélkül elfelejt, na mindegy. Másnap reggel írta hogy ne haragudjak, most délelőtt átjön hozzám. Mondtam hogy nem jó, dolgom van, erre megint mondta hogy akkor meglátogat munkahelyen. Már nem válaszoltam rá, nem nyomkodtam melóban a telefonomat. Mondanom sem kell, nem jött, elvileg azért mert nem akart zavarni és nem írtam vissza neki hogy mikor látogasson meg. Ez azért nem igaz mert nem szokott zavarni, és eddig sose volt baj ha váratlanul jött.

Szóval az egész hétvégét a barátjával töltötte, ő aludt ott nála, értem el se jött alig írt, megint leszart. Nem vetettem fel neki hogy miért a barátjával van, de azért azt megírhatná hogy akkor nem fog jönni mert vele van, és mert megint elmentek sörözni és akkor nem várnám feleslegesen, de amikor ezeket felhozom neki elkezd velem ordítani hogy miért nem értem meg hogy vele van? Vasárnap ugye hazament ez a barát, én akkor is dolgoztam, de akkor se keresett, nem jött be, pedig megint megígérte. Aztán este váratlanul ír olyan éjfél fele, hogy bocs dolga volt beszéljük meg holnap(hozzáteszem egész nap otthon volt, ezt biztosan tudom). Nekem már elegem volt mondtam hogy nem érdekel amit mondani akar, egész eddig idejöhetett volna, sőt, volt már hogy meló miatt 1-2 fele jött át hozzám, most meg éjfélkor nem bír idejönni? Aztán éjjel 2ig írogatott hogy így meg úgy sajnálja és beszéljük meg holnap, de átjönni még mindig nem jött volna át, mert hogy sok idő. Aztán felhívott, megint megkérdeztem, hogy ha ennyire meg akarja beszélni miért nem jön át?? Megint semmi értelmes válasz, erre én mérgemben azt mondtam, hogy azért mert egy lusta szar vagy és nem bírod letenni a telefont és kikelni az ágyból. Ezen úgy megsértődött, hogy azt mondta: na ezért nem megyek át, és kinyomott. Onnantól kezdve hívhattam, kikapcsolta a telóját.

Már egy éve húzzuk a veszekedéseket, mindig miatta, mert csinált pár dolgot amit én elég nehezen dolgoztam fel. Mondtam neki hogy szakítsunk, és ma nem kell átjönnie, de megint erősködött, hogy de, majd átjön. Nagyon szeretem őt, de vannak dolgai amiket már nem tudok elnézni, és utána megbeszéljük hogy oda fog figyelni rám, ezzel a csajjal akivel volt valami már nem beszél.. de valahogy mindig én sírok a végén és soha nem tudja tartósan állni a szavát.



Mit csináljak, szakítsak vagy adjak neki még egy esélyt? Mindketten szeretjük egymást, lehet a leírás alapján nem így tűnik, de kezd nekem egy kicsit sok lenni és néha gondolkozom azon hogy lehet jobb lenne nélküle, máskor meg azt érzem hogy egymás nélkül megőrülünk. Mit tennétek? Hasonló tapasztalatok?


2018. nov. 19. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"engem megkért hogy most ne aludjak ott a fiú buli miatt"

Én már itt kivágtam volna, mint macskát sz.... :D

Ha ennyire zavarom és útban vagyok neki, mi a fszt akar tőlem? :D

2018. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is magas, hogy téged megkért, hogy ne aludj ott...

Az én párom amikor haverokkal elutazik külföldre, hív, hogy menjek velük.

3 hónap meg baromira nem sok!!!

Nekem egyik barátnőm évente jár haza, és ha amiatt a barátnőm miatt kimaradna egy hétvége a barátommal, utána mint egy kiskutya próbálnék a kedvében járni, hogy bepótoljuk!


Én a helyedben most hanyagolnám őt. Foglald el magad, dolgozz, menj te is barátnőkkel. Kíváncsi leszek mennyire fog futni utánad, és mennyire fogsz hiányozni neki.

2018. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Egy probléma megoldásához egy kapcsolatban 2 ember kell. Sok ember hiszi, hogy szólni, és szólni, aztán a másik változtat. Neked ugyanúgy 50%od van a dologban, mint neki. Neked partnernek kell lenni a gondolkodásban, változásban, nem szólni, és azt hinni, a másik megoldja a saját változását. Nem mindenki (szinte senki se) egy folyamatos önfejlesztő, és köztük is rengetegen a saját útjukat követik inkább, és ha szólnak nekik, elfelejtik, NEMHOGY ÁTLAG EMBEREK!


Szóval az 1. igazi esélyt add meg magatoknak, és dolgozzatok együtt ezen. Lássa a nézőpontod, érezze át amit te. Segíts neki ezekbe, ne csak amikor van ilyenre lehetőség.


Ne ámítsd magad. Még 1 igazi esélyt sem adtál MAGATOKNAK*.

2018. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz neki, de ő ilyen, mindig ez lesz. Ha el tudod így fogadni, adhatsz neki esélyt, ha nem, akkor felesleges.
2018. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én évente jártam haza külföldről és általában a legjobb barátomnál (szoros barátság, kb. mintha a testvérem lenne) dekkoltam ilyenkor. Eszébe nem jutott volna kirakni a barátnőjét "bocs, jön a legjobb barátom" jeligével. Pedig a legjobb barátom negyedannyiszor látott engem, mint a te barátod az övét.


Szóval a kapcsolatotokkal súlyos gondok vannak. Én nem küzdenék tovább, ha tényleg olyan a férfi, amilyennek leírod: Kamus, lusta és előrébb van neki a haverja, mint te.

2018. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Abban ne reménykedj, hogy megváltozik, mert nem fog. Vagy így elfogadod vagy nem. Fölösleges esélyt adni arra, hogy minden más lesz.


Megszoksz vagy megszöksz.

2018. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a baj,hogy a haverjával akart lenni,illetve vele lógott.Hanem hogy megbízhatatlan,ès igen,a te fejedet lesz...rja konkrètan.A barátom ezt úgy oldaná meg,hogy ekkor ès ekkor pasis nap,másnap velem van.Egy jól működő kapcsolatban ez a normális szerintem.
2018. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnalom hogy ilyen pasi mellett kell lenned,aki nem tisztel és semmibe vesz. Velunk ilyen soha nem volt 3 év leforgasa alatt,mindig figyelünk egymásra.Néha veszekedtunk mi js, dea tisztelet és a szerelem megvan.Valóban tényleg szeret?
2018. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Egy jól működő kapcsolatban szvsz az a normális, hogy nem koptatom le a másikat, és nem zavar a jelenléte... :/ Fura hogy sokaknak ez teljesen oké...

2018. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt sztem szó szerint kiprovokálta. Tudta ő hogy te előbb utóbb mevunod ezt adok magyarázkodásokat.Erre várt hogy te tedd meg ezt a lépést és akkor ő neki van oka nem foglalkozni veled. Ő egy sunyi köcsög akinek nincs gerince szakítani inkább konfliktust generál. Majd később hálálát adsz az életnek hogy eltakarodott az életéből és így van esélyed egy normális partnert aki még a kezét is tűzbe tenné érted.
2018. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!