Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Adjak esélyt vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak esélyt vagy ne?

Figyelt kérdés
Életemben először találkoztam olyan lánnyal, aki teljesen megváltoztatott.Ebbe nem szeretnék belemenni. Mégis megbántott. Eljátszotta a bizalmamat. nem csalt meg, másképp. Ő összetört, teljesen kivan. Fogalmam sincs h azért mert fontos vagyok neki, vagy mert tényleg nem akarta és csak a kapcsolatunkat akarta védeni, vagy csak a bűntudat. Akárhányszor adtam eddig esélyt, vagy engedtem közel magamhoz bárkit is, mindig ez volt. Szeretem. De mi a bizonyíték, hogy többet nem teszi meg? Szar, hogy ennyire kivan, de mit szólnának mások, ha ezek után kibékülnék vele? Tudom, hogy nem szándékos volt, de megtette. Össze vagyok zavarodva.
2017. nov. 28. 20:34
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudott nem szándékosan megbántani, és eljátszani a bizalmadat?
2017. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A legrosszabb ***** válasza:
1%

"Össze vagyok zavarodva."


Na pontosan ez a nők célja. Jó nagy káoszt kreálni ismerkedéskor egy tök stabil attitűddel rendelkező férfi életében, s felmérni, hogy hogyan kezeli a hapsi (jelen esetben te) a világháború utáni állapotokat. Beteges idióta mind.

2017. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kevés infó. Ez csak azon múlik, hogy mit csinált.
2017. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg attól függ,mit tett.
2017. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
80%
Miért foglalkozol mások véleményével? Felnőtt vagy, vagy nem? Ez az egész csak rátok dolgozik. Üljetek le, beszéljétek meg, mi volt a probléma, és folytassátok. :)
2017. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem mindegy, mit tett.


Azzal meg ne foglalkozz, hogy mások mit szólnak ahhoz, ahogy éled az életed.. Orbitális barom dolog ám a megfelelési kényszer, dönts belátásod szerint, másokkal ne foglalkozz.

2017. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Van egy csoporttársam, aki nagyon jó barátnőm, de ennyi. Viszont az exemet idegesítette, mert folyton irogatott, mert kitett képet, hogy lelkitársak, stb. Aztéán egyszer mikor ketten voltunk a csaj rámmászott. Én nem engedtem neki, de elmondtam a barátnőmnek és ő úgy fel.szta magát h elmondott mindent a csaj pasijának.
2017. nov. 28. 21:29
 8/52 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jól tette, francnak barátkozol ilyen sunyi, gerinctelen szarkavarókkal. Igazából neked kellett volna meglépned.
2017. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
90%
a csoporttársad rádmászott, erre te kidobtad a barátnődet?....emiatt aztán nem kellett volna. csak a csoporttárslányt kell hogy kidobja a saját barátja.
2017. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
77%

Elnézést de szerintem emiatt baromira felesleges volt felrúgni egy jó és igaz kapcsolatot x ideig szenvedést okozva a csajnak.


Én egyáltalán nem artom ezt akkora vétségnek mint ahogy ki vagy rajta bukva.


Sőt nekem még hízelgő is lenne hogy a csaj akit szeretek küzd értem és féltékeny, ez is azt bizonyítja hogy szeret.

Erre te szakítasz vele meg eljátszod a hatyú halálát egy kapcsolatot tiszteletben nem tartó lotyó beköpése miatt.


Örülhetsz hogy a csaj annyira szeret, hogy embert nem ismerő boldogsággal rohan vissza hozzád, és nem cserélt le másra mert annyira szeret.


Ha ezt a lányt nem tudod megbecsülni akkor talán meg sem érdemled.


30F

2017. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!