Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezt folytatni?

Figyelt kérdés
Hali. A helyzet a következő. 22 éves srác vagyok. Volt egy közel 2 éves párkapcsolatom ami nyílván szakítással végződött (mind kettőnk hibája miatt) . Én nagyjából 1 éve külföldön dolgozom de kb fél éve újra összemelegedtem exemmel. Most októberben voltam otthon rengetegszer találkoztunk , együtt aludtunl, le is feküdtünk egymással de sajnos az otthon töltött 2 hetem alatt volt vagy 2 nagyobb vitánk (előtte is ezért mentünk szétert igem csak makacsok vagyunk) . Közben ő is meg én is újra egymásba szerettünk és meg is fordult mindkettőnk fejében az hogy újra megpróbáljuk persze ha majd hazaköltözöm. Általában el vagyunk de néha elég nagy vitáink szoktak lenni abból adódóan hogy semelyikőnk nem enged. Az utóbbi 2 nap is ilyen hangulatban telt mondván ő fáradt ezért nem tud mit mondani telefonba és tegyük le én pedig nagyon akartam beszélni vele ezért meg is sértődtem. Pl tegnap nagyon csúnyán összevesztünk. Van ennek így értelme? Vagy ez nem működhet hosszú távon hacsak nem változtatunk és figyelünk a másikra illetve kötünk kompromisszumokat? Miben kéne változtatnunk hogy ez működjön? Elég sok mindent toleráltam neki eddig is de valahogy a női büszkeségéből nem bír alább adni.
2018. nov. 20. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Eléggé beteges az, hogy azon megsértődtél, mert fáradt volt és nem akart beszélgetni. Tudhatnád jól, mivel dolgozol, fáradt az ember, nyűgös is.

Minek kell erőltetni, attól még szerethet, mert épp akkor nem akart veled beszélni. Különben is, minek veszekedni?

Egy kapcsolatnak nem a veszekedésről kellene szólnia..

olyan rövid az élet, minek kell elcseszni azt a röpke időt is fölösleges veszekedésekkel?

2018. nov. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy legalább annyira hibás vagyok ebben mint ő. De akkor mégis hogyan lehetem toleránsabb vagy nyugodtabb? Sajnos elég hamar feltudom bosszantani magam és ez eléggé gyerekes hogy sokat hisztizek. Viszont ő sem tud alább adni a büszkeségéből. Plusz még sokszor észreveszem azt is hogy nagyon passzív velem szemben. Bármit mondok csak helyesel ha kérdezek "nem tudom" választ kapok és ez megy élőben is.
2018. nov. 20. 08:10
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, de jó egy hisztis p.csa vagy annak ellenére hogy pasi vagy. :D Nem vele nincs, de senkivel amíg így állsz hozzá. Most komolyan elvárod, hogy bármikor hallgasson téged a telefonba totál fáradtan?
2018. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem lesz hosszú életű a kapcsolat, hogy ha csak azt kapod, hogy "nem tudom". Volt ilyen barátnőm, és sajnos már az exem. Nem az én jó voltamból.
2018. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha makacs nővel kezdesz párkapcsolatba: Hatalmi harcaitok lesznek, nem fogjátok tudni elviselni egymást.

Ha szelíd nővel kezdesz párkapcsolatba: Bedarálod a sértődős, makacs dührohamaiddal és önbecsüléstől függően előbb vagy utóbb szakít veled.


Több hibát vétettél.


1. Semmit nem tanultál a szakításból.

2. Lefeküdtél az exeddel. (tehát az elengedési fázist kb. resetelted nullára)

3. Ugyanazt csinálod, mint eddig és más eredményt vársz. (hö?)


Lehet rád férne pár év agglegény élet és nem 1 év után kéne hazaköltöznöd. Én is sok évig dolgoztam külföldön. Bár én nem voltam ennyire sértődős és makacs, azért rám is rámfért lelkileg az egyedüllét és az önálló boldogulás.

2018. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Ha a párom mondja a telefonba, hogy fáradt, lehet picit rosszul érint, hogy nem beszélünk annyit, de nem veszekszem ezért vele. Ő meg még ennyire se veszi fel, tudomásul veszi, mondja, hogy pihenjem ki magam.

Ilyenen veszekedni?

Ez nem makacsság. Attól, hogy makacs vagy, még meg lehet normálisan beszélni a dolgokat a gondokat.


Ez szimplán két hisztis ember. Pedig én is az vagyok, de megnyugtat, hogy ezek szerint ennyire mégsem.

2018. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja és még egy.

Nagyon alaposan gondolkozz el azon kérdező, hogy ha nem is folytatjátok, neked szerintem olyan nő kéne aki teljes mértékben papucs, aki mindig azt csinálja amit te akarsz. Szerintem nem fogsz ilyet találni. Vagy ha találnál is... tetszene az neked?

2018. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Az 5-össel teljesen egyet ertek!Ugyan azt csinaljatok mint eddig,megis mire szamitasz?!
2018. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem vagytok szetelmesek, nem szeretitek egymast elegge . egyszeru.
2018. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A napokban is többször pontosan 3x beszéltünk. Abból 2 veszekedéssel ért véget. Sőt tegnap rám is nyomta a telefont. A testi vonzalom megvan viszont hosszú távon az kevés lesz
2018. nov. 23. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!