Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok le? Illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok le? Illetve milyen következményekkel járna részetekről?

Figyelt kérdés

Ha a férjetek/párotok majmolná a főnökeit.(házaspár)

Bizalmasai lennének, otthoni, párkapcsolati dolgokat osztana meg velük. Ebbe beletartozik a párkapcsolati probléma is. Szinte minden apró kis mozzanatotokról tudnának, a közelmúltban bekövetkezett vetélésetekről is. Eközben a párotokat uszítanák, csak a hibát látnák meg bennetek. Ettől a kapcsolat fokozatosan mérgesedne el köztetek. Hiába ülnétek le beszélni a parotokkal nem segítene, szerintem így van rendjén. 2 gyerekkel otthon várnátok minden este, de késve érkezne 5-ből 4-szer, mert velük volt, beszélgettek, üdítőztek. Tartana ez 2 éve, de csak nemrég szereztél volna tudomást az előbb említett dolgokról. A megcsalás kérdése nem vetődne fel bennetek, mert ok nem lenne rá, és fixen mindig ott lenne, ahol mondja.


2018. nov. 21. 11:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi empatia nem szorult beled, kerdezo... Probalj egy kicsit atlatni a sajat onzeseden es gondold vegig a dolgokat.

En se biznek soha tobbet benned, ha egy tragediaban magamra hagynal es meg neked allna feljebb.

2018. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, most már nincs kit kipofáznod, nyilván visszasírod. Ha van egy kis esze a feleségednek, akkor még a héten beadja a válást. Egy ilyen befolyásolható utolsó féreg árulóra senkinek sincs szüksége.
2018. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Én nem értem, hogy miért akarod visszakapni, miért nem akarsz válni te is.

A szeretet és tisztelet legkisebb nyoma sincs a viselkedésedben. Hónapok óta azon vagy, hogy ne is találkozz se vele, se a gyerekeiddel, ezért maradsz bent este tízig. Gyakorlatilag már magára hagytad, mert egyedül van a kicsikkel, te semmiben sem segíted, és apaként is kihátráltál mögüle.

Az, hogy elköltözött, a legjobb döntés volt. Már túljutott azon, hogy hiányozz, megszokta az egyedülálló anyaságot, de neki még kell egy kis fizikai távollét is, hogy ezt felfogja.

Te meg boldogan panaszkodhatsz a fönökeidnek, hogy mekkora szemét, milyen xar neked, hogy gyerektartást kell fizetni, biztos ellened neveli a gyerekeid, és a szokásos elvált pasis szappanoperát le tudod nyomni.

2018. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen főnök szereti hallgatni partnerestül a beosztottja rinyálását annak a feleségéről munkaidő után? Ez nekem elég fura, mert bár családias a légkör a munkahelyemen, ennyire még olyan kolléganőt se avatok be a magánéletembe, akikkel összejárunk. Kerestél volna inkább valami hobbit, és/vagy egy havert, akinek néhanapján egy sör mellett elsírtad volna a bánatodat és viszont.

31N

2018. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Mindig is volt a kapcsolatunkban megingás... Nem szeretem, hogy otthonbeli leven tobb penzt keres, mint én! Ő megtehette, hogy egyetemet végezzen, én nem... Ferfiatlannak erzem magam igy. Jó munkahelye van, visszavarjak. Nekem tobb penzt ígér a főnököm... Fokozatosan kapom meg. Azt vettem eszre, hogy minel jobban vagyok velük, ugy ad 5-10 ezer ft emelést. Meg kellene értenie a feleségemnek is, hogy ez fontos nekem! Es igen, vissza akarom kapni oket.. De ma egesz nap fel sem veszi a telefont nekem :(
2018. nov. 21. 15:09
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig csak az "én én én" megy a magyarázkodásodban. Hol van a "mi"?

Ne haragudj de ez nekem is önző hozzáállás.

Igen gáz, hogy így állsz hozzá, hogy neki meg kell értenie. Akkor ha neki meg kel értenie, hogy a meló fontos neked, akkor te neked is meg kell értened, hogy neki meg egy apa és férj kell, amit nem nyújtottál.

De még mindig tartom magam, hogy ne nyalással keresd meg a plusz pénzed, mert a munka és a magánélet összemosása sose végződik jól. Parádés példája vagy. Ne adja Isten hogy a főnököd ezeket egyszee ellened használja...

2018. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgök, mondd hogy kamu és csak kitaláltad az egészet! Ilyen nyomorék pasi nincs a világon.
2018. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem kamu! Hibáztam, belátom... De miert csak en engedjek? Ha felmondok, mashol nem keresem meg ezt a penzt... Egyebkent a főnököm vállalkozó, asztalosok vagyunk, alig páran dolgozunk ott, szinte mindenki tud mindenkiről mindent. Baratok lettünk.. Tudom nem volt szép dolog amit tettem.... De miert varja el a feleségem, hogy hagyja ott a jol fizető állásomat??
2018. nov. 21. 16:08
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keresd meg egyedül. Apaként, és önálló kiállású férfiként elbuktál úgyis. Legalább lesz miből fizetni a gyerektartást ;)
2018. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

18: Azért, mert naiv. Nem fogja fel, hogy új munkahelyen is ugyanolyan sz.arkeverő kis csíra lennél, aki minden rongynak elmondja azt, akit állítólag szeret, csak hogy egy kis figyelmet kapjon.

Amíg úgy gondolod, hogy neki változnia kell, holott semmi negatívumot sem írtál róla, addig csak hárítod a felelősséget.

Remélem, legközelebb a bontóperen áll szóba veled.

2018. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!