Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mi ez a nagy elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi ez a nagy elvárás, hogy a férfinak legyen egy jólfizető munkahelye? Keressen sokat, biztosìtsa a nő összes kiadását, stb. Cserében, ugyanez megvan nektek is? Elképesztőek ezek az elvárások, a férfinak minden legyen meg előre, csak úgy.

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnàm ez honnan jött neked, miből jutottàl erre a következtetésre...
2018. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, megvan, és nem kell semmilyen kiadásomat biztosítani. És a legtöbb nőnek sem kell.
2018. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

A digitális nem egy ősembernek való kor. Itt sajnos mindent bizonyítani kell. Illúzióromboló....ez van.

32/f

2018. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Fárasztó vagy! Keress egy csóró nőt és kopj le.
2018. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megláttam a kérdést, már tudtam, hogy megint te vagy. Unalmas...nem minden nő várja el, tudod a nők is dolgoznak. Valószínű te is az instás leányokról álmodozol, miközben egy ronda nyomi vagy, aztán jössz sírni, hogy a nők így , a nők úgy..bla bla bla. Csinálnál inkább valami hasznosat ahelyett, hogy naponta 100 kérdést írsz ki.
2018. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy a jól fizető munkával te jársz jól, és pénz kell a saját megélhetésedhez is? Vagy ezt eddig neked egy nő (anyuci) biztosította?
2018. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 The pale emperor ***** válasza:
76%
Istenem...inkább megyek és kinyomom a szemem
2018. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Brühühü.

Ennyi síràs helyett inkàbb èpítenèl egzisztenciát,kèpeznèd magad.

Ez a baj veletek,a mai palik igènytelenek karrierben is,elvannak a langyos kulában,nem érdekli őket,elèg nekik a cigi,meg talàn Balaton egyszer èvente.

Ehhez mit aszisztàljon egy nő?

Keres egy dagadt nőt ha nincs igènyed a jobb èletre ès meg van oldva.

2018. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hány nő támasztott feléd ilyen elvárást.
2018. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

"a férfinak legyen egy jólfizető munkahelye"

Igen. Amennyiben felnőtt ember, elvárom hogy a képességeinek, tapasztalatának és végzettségének megfelelő állása legyen. Tekintve hogy diplomás vagyok és az ismerettségi körömből is diplomás/egyetemista mindenki, esélyes hogy a párom is az lesz, így országos viszonylatban jól keres. Nyilván nem arról van szó hogy két hétig se lehet állások között, de aki hónapokig, évekig munkanélküli és nem is keres munkát vagy jelentősen végzettsége alatti munkát végez, azzal nem passzolunk. Céltudatos, karrierista nő vagyok, hozzám illő párt keresek.


"Keressen sokat, biztosítsa a nő összes kiadását, stb."

Nem. A saját kiadásaimat köszönöm szépen, fizetem én. A közös kiadásaink rá eső felét biztosítsa, ne kelljen egy fél évig takarékoskodni egy éttermi vacsorára és három évet várni egy kétnapos bécsi útra, és ne lakjunk 35 évesen az anyjánál mert neki nincs pénze. Ismétlem, a saját felére. Nekem van a sajátomra, azzal nincs gond.


"Cserében, ugyanez megvan nektek is?"

Igen.


"Elképesztőek ezek az elvárások, a férfinak minden legyen meg előre, csak úgy."

Mármint mihez képest előre, meg csak úgy? Arról egy szót se mondtam hogy háza legyen meg autója meg nyaralója a Bahamákon. Ha fiatal még, vagyis korban hozzámillő, ilyenjei nyilván nincsenek, nem probléma, félreteszünk, összetesszük a kettőnk fizetését és lesz közös házunk, kocsink és nyaralónk. De ahhoz hogy továbbtanuljon és szerezzen egy tisztességes állást, nem kell rám/külső noszogatásra/tündérkeresztmamára várni, azt magáért csinálja és a céljai megvalósulásáért. Pont mint én.

2018. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!