Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mi ez a nagy elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi ez a nagy elvárás, hogy a férfinak legyen egy jólfizető munkahelye? Keressen sokat, biztosìtsa a nő összes kiadását, stb. Cserében, ugyanez megvan nektek is? Elképesztőek ezek az elvárások, a férfinak minden legyen meg előre, csak úgy.

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 19:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%
Akik fizetősön végezték el az egyetemet vagy a fősulit verhetik a mellüket , tényleg kiváltság jómódba születni és a szülők által a 400-500 ezres tandíjakat fél évente ki fizetettni meg mellé mint a kis királyok élni mert zsebpénz is bőven jutott . Azt kell tisztelni aki önerőből egy kis lukban kuporogva nehéz munka árán vért izzadva érte el azt amit . Burzsóként örök biztonságban segget kinyalva nehéz ám a jó diploma...Meg ne sajnáljak pár embert.
2018. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves ősember! Te egy kicsit negatívan látod a dolgokat. Az én csajom 300 körül keres, én 130-at. Neki van háza autója, én albérletben vagyok, kb. semmim sincs. Ehhez mit szólsz?
2018. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem van autóm, lakasom (igaz meg nem hite mentes). Rakok felre. Nem tamogattak anyagilag. Volt hogy ket melohelyem volt. Reves hyerekem van. Ja es nem jartam Egyetemre.

És igen, azert egy 180ezres fizut pl had várjak el. És hogy jól bankon a pénzével.

Dolgoztam gyáran...rengetelfiatal csavonak volt pl kocsija es sokan mar külön laktak! Aztán gyári melós.

N27

2018. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

4eves gyerekem*

banjon*

rengeteg fiatal *

2018. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem várom el.

De akkor remélem, a férfi marad otthon terhesen, ő hordja ki és szüli majd meg a gyermekünket, és ő is marad otthon vele! Én addig szívesen eltartom.

Ja, hogy ez jelenlegi ismereteink alapján nem működik... Akkor kénytelen vagyok olyan párt választani, aki legalább átmenetileg el tud tartani engem és a gyereke(ke)t.


Az én kiadásaimat mondjuk nem kell biztosítania, csak a közös kiadásaink felét.


Cserébe én szintén fizetem a közös kiadások másik felét. :)


Ugyanannyit keresünk a párommal, szóval szerintem fair a dolog.

2018. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell a kiadàsaim fizetnie. Jól fizetö munkahelyem van, sokat keresek. Ezeket viszont is elvàrom, mert nyújtom is. Lehet lepontozni.
2018. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
#16/16 ment a piros kéz !
2018. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17- köszi :) sajnàlatodra ettől nem fogok kevesebbet keresni :):):)
2018. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!