Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnál neki bocsátani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnál neki bocsátani? Hinnél neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne h ha van egy párkapcsolatotok, ami nem eljegyzés se házasság szóval van lehetőség zökkenőmentesen kihátrálni belőle s megcsalnak meg tudnátok e bocsátani a párotoknak s vissza fogadni ha bebizonyítja utánna h neki csak te kellessz s mindent elkovet h vissza kapjon? A megcsalas nem a szokványos megcsalas volt hanem akkor míg nem voltunk hivatalosan együtt s össze vesztünk s mindeki ment a saját útjára majd eltelt 1 hónap s az alatt feküdt le valakivel 2x. Majd újra elkezdett rám írogatni stb mert azt mondta hiányzok neki s stb s ez után jöttünk össze hivatalosan. Most meg ugye kiderult h mi volt addig amíg szét mentünk. Igaz h akkor míg úgy látta mind a kettőnk h mindennek vége s többé nem látjuk egymást s nem lesz közünk egymáshoz. De nekem akkor is fáj most is utólag megtudni mert kételyeket kelt bennem a jövővel kapcsolatban. De am ettől eltekintve ti ha pl igazándiból megcsalnak meg tudnátok bocsátani meg stb. Meg mit varnatok el a másik féltől miket csináljon h vissza fogadjátok. S aztán h lenne tovább? S melyik megcsalas a rosszabb? Az érzelmi vagy a testi? Férfiak és nők véleményét is várom. Meg szerintetek az én storym megcsalasnak számít? Mert ha nem is akkor is nyugtalanít h miután mi abba hagytuk az ismerkedést mert össze vesztünk valami miatt egyből ágyba bújt valakivel. Pedig nagyon mély lelki kapcsolatunk volt. S elmondása szerint engem próbált feledni a másik novel. Ami nem sikerült. Csak így kételyeket támaszt bennem s nem tudok neki hinni se, bízni benne meg azt se tudom mi volt míg más az alatt amíg nem beszéltünk. Tudom h akkor tényleg úgy volt h vége mindennek de aztán mégis újra össze jöttünk s így úgymond köztem volt az a másik nő. Baromira nehéz mert nem tudom mit csináljak. Nem is akarok érezni most. Nem akarom látni se. Most szünetelünk mert ha most kéne döntenem szakítanék. De azt mondja nem tud élni nélkülem. Okés de én meg tudok nélküle. Nem tudom h ő e az igazi akiért érdemes lenne küzdenem vagy hagyjam ott mert más lesz az nekem. Honnan tudjam?

2018. nov. 21. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"A megcsalas nem a szokványos megcsalas volt hanem akkor míg nem voltunk hivatalosan együtt" -.-"
2018. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Nyugodj meg! Most érzelmileg össze vagy zavarodva.

1. Nem, ez mem megcsalás, hiszen a szakítéssal engedélyt kapott a vadászatra.

2. Mindenki másképp dolgoz fel egy szakítás által kiváltott traumát. Valaki önmagába fordul, valaki kitombolja a feszültséget.

3. Rosszul esik, hiszen végülis árulásként éled meg.

4. Valami vezetett a szakításhoz, akkor az tűnt helyes döntésnek. Mostanra megijedtetek mindketten, hogy mi lesz egyedül, és visszatértek a régi megszokott langyos trágyadombhoz, ahelyett, hogy btrak lennétek kicsit egyedül lenni és magatokra fordítani az energiákat.

5. egy rossz párkapcsolat az élet más területeitől: egészség, karrier, barétok, hobbi, von el energiákat. Tényleg ennyire félsz egyedül lenni?

2018. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Van olyan, hogy az ember úgy próbál felejteni, hogy bárkivel összefekszik, aki nem is jelent neki semmit. Ez esetben én valószínű meg tudnék bocsájtani, de nyilván nem mindegy, miért mentetek szét.
2018. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Legelőször azért mentünk szét mikor míg nem voltunk hivatalosak mert ő több időt akart velem lenni meg video chatelni telefonálni stb. Mert ugye táv kapcsolat s a szüleim nem nagyon engedték mert h féltenek mindig h nehogy csalódjak. 18 vagyok pedig. S ő meg fel akarta hívni apát h beszéljen vele de apa nem akart vele beszelni. Nyilván ez rosszul esett neki s irt egy közös barátnak aki felnőtt h tanácsot kérjen tőle de abban pedig leirta h mi mióta ismerkedünk meg h az én szüleim milyen szigorúak s h én mondtam h nem olyan jó a kapcsolatom velük s az a közös barát pedig vissza se írt neki hanem egyből apának elmondta s elég negatívan s balhé lett belőle h én miket mondok meg h beszélek róluk miközben nem is így volt. A sracomra azert akadtam ki mert olyan információt írt le amihez senkinek semmi köze h pl miért részletezte h mióta beszélünk milyen felületen s azt h mi van otthon azt is nem kelett volna másnak mondania mert az egészből én jöttem ki rosszul. Ő tudom csak jót akart azaz h tobebt tudjon velem lenni de rosszul kivitelezte. Aztán ezen össze vesztünk de itt is a bizalommal volt a baj h megbíztam benne ő meg kiadott információkat cska úgy.
2018. nov. 21. 23:48
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

"A megcsalas nem a szokványos megcsalas volt hanem akkor míg nem voltunk hivatalosan együtt s össze vesztünk s mindeki ment a saját útjára majd eltelt 1 hónap s az alatt feküdt le valakivel 2x."


DE ez MEGCSALÁS.


akkor nem számítana, ha hivatalosan ki lett volna mondva köztetek, hogy örökre lezárjátok a kapcsolatotokat és végleg szakítotok.


itt azonban nem erről volt szó, hanem egy röpke 1 hónapos szüneteltetésről, átgondolásról.


dehogynem tud élni nélküled, mégpedig jókat baszva, vígan.


ez egy kapcsolatfüggő vernyákolása, a fix lyukat nem akarja elveszíteni.


biztos nem fogadnám vissza, a bizalomnak már lőttek.

2018. nov. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha őszintén, mélyen szerelmes lenne beléd, ezt nem tette volna meg, nem feküdt volna le mással.

4 hét telt el, nem hónapok. Most vissza akar szerezni, de tudod, aki megtette egyszer, megteszi újra, láthatóan nincsenek erkölcsi gátjai.

2018. nov. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fish1 ***** válasza:
100%
Nálam már ott sántít a dolog, hogy bizonyítsa be, hogy csak te kellesz neki. Ha csak te kellenél, akkor nem lett volna se szakítás, se mással szexelés rövid időn belül.
2018. nov. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Aki az egy hónapos szünet alatt rögtön lefekszik mással, az nem túl jó előjel. Nálam biztos, hogy a bizalom már nem lenne a régi... De ezt neked kell érezned.
2018. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

"A megcsalas nem a szokványos megcsalas volt hanem akkor míg nem voltunk hivatalosan együtt s össze vesztünk s mindeki ment a saját útjára majd eltelt 1 hónap s az alatt feküdt le valakivel 2x.

...

Igaz h akkor míg úgy látta mind a kettőnk h mindennek vége s többé nem látjuk egymást s nem lesz közünk egymáshoz."


Ez NEM megcsalás. Nem voltatok együtt, úgy tudtátok, hogy mindennek vége.

Nem számít, hogy mennyi idő telt el a szakítás után, ha még aznap megdugott volna valakit, akkor is azt már szabadon megtehette volna, de ugye itt nem ez történt.

2018. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudnám. Mi a garancia, hogy nem csal meg újra?
2018. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!