Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnál neki bocsátani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnál neki bocsátani? Hinnél neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne h ha van egy párkapcsolatotok, ami nem eljegyzés se házasság szóval van lehetőség zökkenőmentesen kihátrálni belőle s megcsalnak meg tudnátok e bocsátani a párotoknak s vissza fogadni ha bebizonyítja utánna h neki csak te kellessz s mindent elkovet h vissza kapjon? A megcsalas nem a szokványos megcsalas volt hanem akkor míg nem voltunk hivatalosan együtt s össze vesztünk s mindeki ment a saját útjára majd eltelt 1 hónap s az alatt feküdt le valakivel 2x. Majd újra elkezdett rám írogatni stb mert azt mondta hiányzok neki s stb s ez után jöttünk össze hivatalosan. Most meg ugye kiderult h mi volt addig amíg szét mentünk. Igaz h akkor míg úgy látta mind a kettőnk h mindennek vége s többé nem látjuk egymást s nem lesz közünk egymáshoz. De nekem akkor is fáj most is utólag megtudni mert kételyeket kelt bennem a jövővel kapcsolatban. De am ettől eltekintve ti ha pl igazándiból megcsalnak meg tudnátok bocsátani meg stb. Meg mit varnatok el a másik féltől miket csináljon h vissza fogadjátok. S aztán h lenne tovább? S melyik megcsalas a rosszabb? Az érzelmi vagy a testi? Férfiak és nők véleményét is várom. Meg szerintetek az én storym megcsalasnak számít? Mert ha nem is akkor is nyugtalanít h miután mi abba hagytuk az ismerkedést mert össze vesztünk valami miatt egyből ágyba bújt valakivel. Pedig nagyon mély lelki kapcsolatunk volt. S elmondása szerint engem próbált feledni a másik novel. Ami nem sikerült. Csak így kételyeket támaszt bennem s nem tudok neki hinni se, bízni benne meg azt se tudom mi volt míg más az alatt amíg nem beszéltünk. Tudom h akkor tényleg úgy volt h vége mindennek de aztán mégis újra össze jöttünk s így úgymond köztem volt az a másik nő. Baromira nehéz mert nem tudom mit csináljak. Nem is akarok érezni most. Nem akarom látni se. Most szünetelünk mert ha most kéne döntenem szakítanék. De azt mondja nem tud élni nélkülem. Okés de én meg tudok nélküle. Nem tudom h ő e az igazi akiért érdemes lenne küzdenem vagy hagyjam ott mert más lesz az nekem. Honnan tudjam?

2018. nov. 21. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Amíg ilyen mértékben hagyod, hogy befolyásoljanak a szüleid, addig nem vagy érett egy kapcsolatra.


Amúgy szerintem ez nem volt megcsalás, hiszen (ha jól értem!) szakítottatok előtte.

2018. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De ez mi hogy legelőször akkor mentetek szét amikor nem voltatok hivatalosak?

Most vagy együtt vagytok vagy nem. Ha hivatalosan nem voltatok együtt mert szakítottatok, akkor nem voltatok együtt és kész. Hogy máshogy lehet együtt lenni?

Kapcsolat elején szokott lenni az, hogy még nen hivatalos, de olyan nincs, hogy kapcsolat közben hirtelen nem hivatalos.


Ha szakítottatok akkor nem megcsalás amit tett.

Egyébként ha ténylegesen megcsal a párom párkapcsolatban, akkor soha nem bocsátok meg neki. Ezen nincs mit ragozni. Velem volt, de mást akart és ennyi. Az érzelmi megcsalás is megcsalás. Ha másról fantáziál mellettem, szintén nincs miről beszélni.


24N

2018. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Ha másról fantáziál mellettem, szintén nincs miről beszélni."

Ez azért egy kicsit extrém, nem? :D

A tényleges megcsalást én sem bocsájtanám meg, de néha szerintem mindenki szokott másról fantáziálni, az is, aki hűséges, és sosem lépne félre.

2018. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem. :) Az én barátom is mondja ha valamelyik nőt szépnek tartja. De ha már úgy fantáziál valakiről, hogy megfordul a fejében, hogy engem elhagyva mással lenne, az egészen más már...
2018. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!