Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom gyanakodni? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom gyanakodni? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A párom mostanába nagyon lenéz engem... ma pl azt mondta én kivülről is nagyon csúnya vagyok belülröl is ... 3 és fél éve vagyunk együtt... van egy 5 hónapos kisbabánk..Azt mondta elfog menni, elhagy ..Én nem hinném nagyon csúnya lennék ..igaz mennt rám súlyfelesleg,de istenem tél is van,nem járok szinte sehova se .. Pedig már nagyon elgondolkodom elmegyek futni . Be is rendeltem futó ruhát .Ezzel az a baj,hogy ő meg dolgozik .haza jön mindig fáradt..a gyerekével nen tölt időt.. nem segít ..vannak problémák.

2018. nov. 23. 06:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam ilyet írni, de megérdemled. Csak szegény gyerek nem, őt nagyon sajnálom, még egy lelki beteg emberrel gazdagabb ez a Föld...

Jól írta a 71 %-os, értelmi szinthez kellene kötni a gyerekvállalást.

Neked nyilván nem adtak volna engedélyt, mert az látszik, hogy nem vagy IQ bajnok. És még az egyik válaszolót szólod le. :D Írni se tudsz, de kötekedsz vele.

Tudod kérdező, mielőtt lebabáztál ennek a gyökér nyomoréknak, nem ártott volna kijárni a nyolc általánost, elmenni dolgozni, félrerakni, hogy egyedül is meg tudj élni (bármilyen helyzetben jól jön. Férj halála, vagy ilyen eset, mint a tiéd). Na meg egy jó nagy adag ön-emberismeret sem árt, ha már az ember úgy dönt, gyermeket vállal. Neked ebből melyik is volt meg? És ha már ehhez nem volt eszed, akkor - amint ez kiderült, hogy ilyen a pasid - miért is nem tudod otthagyni??

Soha a büdös életben nem mondana nekem ilyet a párom, hogy ronda vagyok. SOHA! Pedig nem vagyok egy szépség. És pláne nem köpne le, mert nem cigány meg nem primitív.


Egyébként gyanús, hogy kamu kérdés, vagy feltetted már vagy ezerszer, mert rémlik, hogy sokszor olvastam már ezt a sztorit így vagy úgy megmásítva.

Remélem inkább kamu kérdés...

2018. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Senki sem érdemli meg hogy így bánjanak vele. Ilyet ne kívánj senkinek.

Most hagyd el a párodat! Most leköp, később megver, mert MEGTEHETI veled. Ez egy nárcisztikus személyiségzavaros elmebeteg f..sz. Ha vele maradsz tönkre teszed magad és a gyerekedet is. Ne akarj lelki nyomorékot nevelni a gyerekedből!

2018. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok,mielőtt valaki engem nézne 6 osztályosnak meg selejtnek üzenném léptem.. meg azt is hogy, szerintem jobb anyagi háttérrel rendelkezem mint itt néhányan.. valójában semmi közöm Magyarországhoz. Tehát az anyagi részt nem is értem...bele látsz a pénztárcámba meg az életembe ?😂🤣 Tehát ha magadból indulsz ki nagyon sajnálom....
2018. nov. 28. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!