Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Mit kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Mit kezdjek magammal? Mit tanácsoltok, a későbbiekre? Olyan szomorú vagyok. Tapasztalatok érdekelnének elsősorban, és tanácsok.

Figyelt kérdés

Valahogy mindig rosszul választom meg azokat az embereket, akikkel kapcsolatot folytatok. A jelenlegivel is vannak bőven problémák. Sajnos érzelmileg függök tőle.

Szeretem őt, nagyon. De látom, és érzem, ő nem, elejétől fogva.

Csak akkor kedves és szerető társam, amikor testileg szüksége van rám.

Szakító félben vagyunk, az imént leírtak miatt, és mert nem bírom elviselni a szándékos vitáit, mert sajnos mindig azt figyeli, mibe és hogyan tudna bele kötni velem kapcsolatban, folyton hibát keres bennem.

Félek elengedni őt, fáj márcsak a gondolata is, de tudom hogy ezt kell tennem.

Viszont, nem szeretnék már újból ugyanabba a hibába esni, vágyom arra hogy szeressenek és elfogadjanak, valamint hogy boldog legyek egy olyan férfi mellett, aki őszintén szeret.

Tudom, hogy mi a sikeres párkapcsolat és házasság titka.

Engem most az érdekel, hogy hogyan lehet sikeresen párt találni ebben a szörnyen önző világban. !?!



2018. nov. 23. 20:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Már megtettem. Szakítottam vele.

Iszonyú nehéz, de majd túlélem.

2018. nov. 24. 10:56
 12/13 nagybotos ***** válasza:

Együttérzek! Olyak körkbe járj, ahol előfordulnak ilyen igazán szeretni tudó emberek ( nagyon okosan írva : Ha pontyot akarszm ne akváriumban horgássz!)Tudok néhány ilyen nagy társoságot, ezek keresztények. (Jellemzőjük, hogy nem nyomják le a torkodon a TÉRÍTŐ szöveget, mivel Isten, /Jézus/ sem erőlteti, hogy IGAZÁN szeressük

őt.) Látod én sem erőltetem az informálásodat. De nagyon együtt érzek.

Czoch Andor

2018. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Őszintén köszönöm a hasznos válaszokat !
2018. nov. 24. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!