Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kövér nők elvárásai miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők elvárásai miért hasonlóak a vékony nőkéhez?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 18:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Talan azert, mert a noknek elsosorban nem kulsosegekben vannak elvarasaik, hanem belso ertekekkel kapcsolatban. Nekik fontos a partner egyenisege, muveltsege, humora, stilusa, hogy kolcsonosen megertsek egymast, es igy igazi lelki tarsakka valhassanak. Ezzel szemben a ferfiak szemeben csak 2 no letezik: szep vekony, es ronda dagadt.
2018. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
11-es! Elsütötted az évszázad viccét. :D
2018. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Jelenleg 70 kilós nő vagyok és már nem is a legfiatalabb. És képzeld, hajszál pontosan ugyanazok az elvárásaim, mint 55 kilósan és húsz évesen. Kölcsönös vonzalom, humor, intelligencia, műveltség, legyen benne valami ami megfog, legyenek közös témáink, céljaink, összeillő egyéniségek legyünk, ne legyen káros szenvedélye. Ilyesmik. Sosem érdekeltek a kilók, hacsak nem túlzottan szélsőséges (nagydarab tohonya vagy egy szál piszka)vagy a magasság, csak nálam legyen magasabb, ez sem lista szerint megy, csak nem vonzódok egy 130 kilós pasihoz, ahogyan egy 50 kilóshoz sem (jól is néznénk ki, ha 20 kilóval vagyok több) de nyugodtan lehet mackós stb. Az ex férjem 165 cm magas és most is egy 168 magas pasi udvarolgat nekem. Előtte meg volt egy 184 magas, több, mint 100 kilós barátom. Nem a számokban rejlik a lényeg, viszont joga van mindenkinek azt várni amit akar. Ha nem jön össze akkor döntse el, hogy marad-e egyedül, vagy lejjebb adja. Én nem adnám lejjebb, de pont azért mert az elvárásaim nem túlzók.
2018. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy az, aki elfogadja magát, sikeresebb. Eddig 2 nagyon kövér nővel találkoztam (olyan 120 kg voltak) akik elfogadták magukat. És ettől nagyon fejek voltak. Az egyik 55 éves volt, de csak 30 éves pasijai voltak. Nekem egyik sem volt a zsánerem, de mikor dumáltunk, azt éreztem, hogy meg kéne dönteni. Akinek helyes az önértékelése, az kilótól függetlenül bárkit megkaphat, mert vidám emberek, és a vidámság vonz mindenkit.
2018. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elvárások nem az alkattól függnek, hanem az egyéntől. Ne kelljen már senkinek se beérnie olyannal (beleértve ebbe minden férfit és nőt), aki nemcsak picit, hanem mérföldekkel marad el az elvárásaitól... S kövér nők ugyanúgy vágyhatnak egy teljes kapcsolatra, rendes, dolgozó, felelősségteljes és igényes férfival (értsd: fürdik, fogat, hajat most, vágja a körmét, tiszta ruhát visel stb), mint egy vékony. De ezt bármilyen "negatív" tulajdonsággal el lehet játszani
2018. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted, kedves kérdező? Ha neked a “vékony” lányok tetszenek, akkor nyilván közülük igyekszel meghódítani egyet/többet. Ez esetben teljesen mindegy, hogy a vékonytól eltérő alkatúaknak milyen elvárásaik vannak, hiszen velük nem foglalkozol. Vagy pedig, ha netalántán a BELSŐ, vagy KISUGÁRZÁS alapján megtetszene neked egy “kövér” nő, akkor mivel megkedveled, megszereted, vagy vonzódsz hozzá, akkor meg nem azzal fogsz törődni, hogy a “vékonyaknak” mi az elvárása az ő elvárásához képest, mert odavagy ezért a “kövérért”.

Persze ha te sikertelen vagy a “vékonyak” körében, akkor nyilván van időd azon elmélkedni, hogy mit képzel magáról az a magabiztos, kiegyensúlyozott “kövér”, hogy magabiztos és kiegyensúlyozott mer lenni annak ellenére, hogy nem “vékony”.

Kellemes húzogatást! ;)

2018. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Sátorhely László válasza:
72%
gondolom, hogy egy kövér állat vagy.
2018. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, szedd a sátorfádat! :D
2018. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
22%
Mindkét nemnél undorító a kövérség, de attól, hogy valaki dagadt, hadd legyenek elvárásai, hiszen mit árt ezzel? Maximum neki lesz rossz, ha a számára vonzó férfiak/nők csak egy jó viccnek tartják őt, és emiatt egész életében magányosan kell élnie. Ha valaki nem képes minimális erőfeszítést sem tenni azért, hogy lefogyjon meg jobban nézzen ki, akkor meg is érdemli a sorsát.
2018. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A 12-esnek igaza van, amit a 11-es írt, az tényleg az évszázad vicce. A nők pont hogy jóval felfuvalkodottabban válogatnak, ráadásul szinte csak jóképű/domináns/magas férfiak kellenek neki. De már megszoktuk, hogy milyen butaságokkal képesek a nők áltatni magukat. Imádom, hogy úgy csinálnak, mint ha csak férfiak többsége lenne felszínes.

A kérdésre válaszolva: azért, mert egy kövérebb nőnél is sok próbálkoznak (főleg szex reményében) és mindenhonnan ömlik a mantra, hogy a nők milyen csodálatos lények, megnő az egojuk. Nem beszélve a közösségi médiáról, ahogy teltebb nőknek is mennek a lájkok.

Egyszerűen túlértékelik magukat. A magukat értelmiséginek tartó (humán) diplomás nők többsége sem agysebész, de mind intelligens férfit akarnak.

2023. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!