Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Barátnőm tüdőgyulladást kapott. Szerettem volna meglátogatni, viszont kiderült, hogy ez egy fertőző betegség. Most kitalálta, hogy találkozzunk holnap után, én mondtam neki, hogy inkább csak jövő héten találkozzunk, mert nem szeretnék én is lebetegedni.

Tényleg emiatt egy bunkó vagyok? Nem jogos az elővigyázatosságom? A szervezetére szerencsére nem hatott túl erőteljesen, kórházba nem került, azonban kitudja, hogy rám hogyan hatna ez a betegség. ..



2018. nov. 26. 23:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Felveszel egy maszkot, és nem fogod elkapni, ne aggódj.
2018. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A tüdőgyulladás nem fertőző - ki mondta, hogy az?
2018. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem tudom. Én ha szeretem a másikat, és megtudom, hogy tüdőgyulladása van, meglátogatom.

Nem helyezem a saját egészségem a párom elé, mert szeretem.

Lehet rosszul esett ez a barátnődnek, sőt biztos.

2018. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

@2: Visszavonom, valóban az.


Amúgy ez nem bunkóság, ha elég értelmes, akkor megérti.

2018. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Hármas: Értem a megközelítésed, de szerintem butaság.

Szépen gyógyul, jövő héten már semmi baja sem lenne, nyugodtan találkozhatnánk akkor is, néhány nap nem oszt, nem szoroz.

2018. nov. 26. 23:23
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha szépen gyógyul akkor mi a para tárgya? Általaban antibiotikumos kezelés alatt 2 nap után mar nem fertőz (akkor sem, ha meg nem gyógyult meg még teljesen).

Hát elég félős vagy az biztos. Együttélésnél mi lenns? Elköltöznél addig, vagy mi?

2018. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
A gyógyulófélben lévő egyén már nem fertőz ebben az esetben. De nem kell puszilkodni, nem fog rád köhögni és tali után mossál jól kezet.. Gondolom a te immunrendszered van olyan jó hogy megvédjen tőle.. Én csakba gyerekeimet szoktam ilyesmitől félteni jobban inkább..
2018. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Az jogos hogy félős vagyok, elismerem. Volt már elég egészségügyi problémám, nem akarom ezt is kipipálni.

Azt, hogy hány napig fertőző nem tudom, nem vagyok orvos.

2018. nov. 26. 23:33
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban kétoldali tüdőgyulladásom volt, és legalább 1 hónapig kórházban feküdtem. A végén már sírtam, hogy nem mehetek haza. Emlékszem, hogy elég sokan meglátogattak, és senki se kapta el tőlem. De azt nem tudom, hogy mi okozta. Kórokozó vagy más.
2018. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Felnőtt párkapcsolatok... 👏🏻

(Természetesen ápolom a férjem, amikor beteg, sőt, akkor is ápoltam, amikor alig 3 hónapja voltunk együtt és érettségire (nem) készültem épp. Egész hétvégén neki segítettem, hétfőn reggel húztam tételt. És pont leszartam a tanulást is meg azt is, ha elkapom, mert az számított, hogy ő jobban legyen.

2018. nov. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!