Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy beszéljem meg a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem meg a barátommal konfliktus nélkül, hogy hova és mire költ el ennyi pénzt és mégis meddig fogja ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Párom sosem volt egy gavallér típus, nem nagyon mentünk sehova a másfél év alatt, (mindig csak otthon ültünk kb), ajándékot sem igazán kaptam tőle. Mivel tudtam, hogy nem keresett túl jól, így nem erőszakoskodtam vele.

Most 2 hónapja viszont lett egy jól kereső állása, de az anyagi része még durvább lett, mert ezek mellett a rezsibe sem ad bele semmit sem, ráadásul 2 napja kölcsön is kért tőlem egy nagyobb összeget a kocsijának a műszaki vizsgájára, amiből tegnap este elvett, azzal, hogy nem maradt már semmi a 2 hete kapott fizetéséből??!! 2 nap alatt már 15 ezret elvett belőle.

Egyből rákérdeztem, hogy mire ment el a 2 hete kapott fizetése, de kb. annyi összeget mondott, ami max. 3 nap alatt fogyna el úgy cuzammen. Normális hangon mondtam neki, hogy ez így nem fog menni, hogy semmit nem ad be és mellette még én adok neki pluszban is. Erre úgy nekem esett, hogy kb mit szólok be, már megbánta, hogy tőlem és nem az anyjától kért, iszonyatosan rosszul esett, hogy még én érezzem magam ezek után rosszul, hogy rendes vagyok vele. Azóta alig szólt hozzám. De láttam reggel, hogy megint elvett a kocsi pénzből egy 10-zest.

Tényleg nem tudom mit csináljak, mert ahogy megpróbálom megbeszélni vele a dolgokat, úgy leolt, hogy még azt is megbánom, hogy szóltam ezért.



2018. nov. 28. 12:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
20.: milyen idő adjon neki? Többször jelezte a gondot, a srác meg nemhogy nem változik, de nem is fogja fel, hogy kellene.
2018. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyűjtöget valamire,amíg te eltartod
2018. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!