Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de már nem bírom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de már nem bírom a veszekedést és az aggódást. Hosszú sztori, de kérlek olvasd el. Irnátok őszinte tanácsokat?

Figyelt kérdés

Majdnem 7 éve tart a jelenlegi kapcsolatom, ami megélt már 1-2 dolgot, most azonban betelt a pohár. Eddig csak szóval terrorizált ha összevesztünk(semmiségeken), legutóbb azonban meg is ütött, aminek egy szép lila folt lett az eredménye. Nyilván bizonygatja hogy megbánta és másképp lesz, de ez azonnal elfelejtődik részéről amint összeszólalkozunk.

Nagyon de nagyon szerettem és szeretem mióta csak megláttam, de most teljesen tanácstalan vagyok.

Van ugyanakkor egy ismerősöm, aki egy pillantással levett a lábamról, tisztelettudó, értelmes, és odáig van értem. Összeakad a tekintetünk, és érzem hogy ő másképp bánna velem, nem bántana, nem fenyegetne öngyilkossággal vagy azzal hogy a családtagjaimat fogja bántani.

Rettentően félek hogy hogyan kezelné azt hogy ha közölném, hogy most vége van. Félek hogy magában tenne kárt, pedig az is nyilvánvaló hogy ez így nem mehet tovább, mert tönkremegyek.

Hogyan hagyjam ott szépen, békével? Nem akarok haragot sem, csak valakit aki szeret és nem bánt...22/l



2018. nov. 28. 15:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagy, egy 7 éves, bántalmazó kapcsolattal.

Nagyon keményen helyre kell tenned ezt a fiút, valamilyen baráttal, családtaggal a közeledben határozottan kidobni. Abban ne reménykedj, hogy békében elváltok. Megütött. Érzelmileg terrorizált, szavakkal bántott. A bántalmazó emberek nem nézik végig mosolyogva, hogy a bántalmazott, alájuk rendelt áldozatuk kilépnek az életükből.

Ha fenyegetőzik, vállat kell vonni. Nem fogja megtenni, abban biztos lehetsz. Aki megteszi, az nem jelenti be előre.

Nekem is volt egy exem, akivel én szerencsére csak 2 hónapot voltam, de abban a 2 hónapban szépen elkezdte az érzelmi zsarolást, nem is tudtam belé szeretni. Mikor szakítottam vele, fenyegetett, hogy öngyilkos lesz. Kb. 17 éves voltam, picit én is majréztam, hogy megteszi, de tudtam, ha engedek neki, akkor sokkal nehezebben szabadulok. Miután meglátta, hogy nem ér semmit nálam a fenyegetőzése, rimánkodni kezdett, próbált mindenhogy visszaédesgetni, más lesz, stb.

Nyilván él és virul, túl van rajtam.


Fogadd meg a többiek tanácsát arra vonatkozóan is, hogy ne kezdj most el ismerkedni. Előbb tedd magad helyre, nagyon kiszolgáltatott vagy érzelmileg, éhezed a szeretetet. Picit jöjj helyre.

15 éves korod óta ezzel a pasival voltál, azért az nem semmi.

2018. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Eddig csak szóval terrorizált.. Aha,és ott maradtál megvártad míg lilára veri az arcod is.. Edd meg amit főztél az ilyet nem sajnálom.. 22 évesen már egy elnyomó félelemben tartó bántalmazóval élsz gratulálni tudok...

Rég ott kellett volna hagyni. Hívd fel a Nanét..

2018. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Amugy sajnos saját megfigyelés h azok élnek fiatalon bántalmazóval v bármilyen életkorban akiket otthon is igy kezeltek.. Szóban terrorizálás verés.. 90% ban az otthoni minta vezet ide....
2018. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Mindig megsajnáltatta magát, hogy bántották őt gyerekkorában és nem tudja magát féken tartani stb. Én pedig szentül hittem, hogy tudok neki segíteni, helyrehozni a lelkét azzal, hogy mindig mellette állok.

Kedves #12! Amit főztem megettem, lenyeltem azt is, hogy mindezek ellenére ha én a problémáimról beszéltem, csak gúnyos megjegyzéseket kaptam, hogy ugyanmár ez nem probléma, bezzeg ő stb.

2018. nov. 28. 18:01
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell összejönni sérült emberekkel.. Bántottak majd ő jobb lesz,mese habbal,minta ,genetika... Remélem lesz eszed otthagyni és nem a híradóig várni..
2018. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 .:bezzegrégen:. ***** válasza:
remélem már összepakoltál kedves kérdező. az úriembernek egyértelműen tudtára kell adni, hogy ez ennyi volt. és bar alapvetően békés ember vagyok, ennek valahogy nyomatekot adnék. kell legalabb kettő lényegesen nagyobb darab ffi segítő ha helyzet van vagy csinálja a műsort. ee mondani h felejtsen el sürgősen es békességben ha még akarja valaha használni a kezét meg a lábát... A sógornőm egy pszichopatához ment hozzá. volt ott minden. es nagyon nagyon sokára véletlenül derült ki. mert egy sima modorú karizmatikus k@cs$g volt az eNber. Egyszeruen lesokkolt bennunket, tobbieket. egyszer hibázott valamit a játszmaiban es akkor derült ki. de akkor mar evek ota terrorizalta megfelelmlitette a csajt. ugy szöktettük meg. Nem volt Szép a vége. Volt a vegen látlelet meg minden. Te ne varj addig, kerj segitseget.
2018. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy ott kell hagynod igy nem elhetsz. Tudom,hasonlo helyzetben voltam. Es en szakitottam. 21vagyok lassan hat eve lettunk volna egyutt. Nemlesz konnyu szakitas, en most igy het honap tavlatabol erzem ugy h felfogta talan... De akkor volt minden, fenyegetozes, ejszaka nappal. Veszekedes stb. Viszont nem engedhetsz neki. Amig hagyod h erzelmileg zsaroljon nem fog beken hagyni. Szakits vele.tiltsd le mindenhonnan. Ne reagalj ha keres. Ha vegul megis csinalna valamit, amit ketlek, marmint onmagaval,az nem a te hibad.
2018. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg a Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen (NANE), ők pontosan el tudják mondani, hogy hogyan lehet egy ilyen kapcsolatból kilépni.

És lépj ki belőle, ne reménykedj, hogy jobb ember lesz. Majd egyszer azért bocsáss meg neki, ne hordozd magadban a sérelmeket.


Egyelőre ne kezdj majd új kapcsolatba, hagyj magadnak időt, hogy meggyógyuljon és megerősödjön a lelked. :)

2018. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!