Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel vajon mindent elrontotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel vajon mindent elrontottam? Lányok ti adnátok második lehetőséget ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Szóval 1 hónapja van egy barátnőm akiért teljesen oda vagyok.Tegnapra"szabadnapot kaptam"mivel családi kiránduláson voltak.Na gondoltam magamba kicsit kiengedem a gőzt.Felhívtam haveromat mejünk valamerre.Ő jött is és nem volt egyedül a farzsebébe lapult egy kis speed.Egyszer élünk mostanában mukánkból adódóan kevesebbet is találkozunk(haverommal)szóval belekóstoltam.Aztán még egybe majd még egybe.Mikor is felhívott párom hogy szüksége lenne rám mert sz.arságok történtek.Én persze egyből ugrottam hiszen nekem ő az első.És tényleg tiszta szívemből szeretem.Mivel kicsit lassabb volt a gondolkodásom így kellett kis idő mire levágtam h bizony itt semmi gáz nincs hanem most fog megtörténni az első.Vagyis hát történt volna mert ugye a speedtől nem csak h összement a kuki de fel sem állt 2 órányi izgatás után sem.Persze kérdezgette ő közbe h mi van velem mert járt a szám meg folyamatos rágási ingerem volt de én nem vallottam be neki h mi van velem(féltem h az csak rosszabb lenne mint az h lankadt és mikro méretű)

Szóval az estéből nem sok minen lett.Vagyis nyelvérzékemet kamatoztattam de az csak olaj volt a tűzre mert ugye kellett volna a farkam a totális orgazmushoz.

Majd békében elváltunk.Aztán hazafelé kaptam egy olyan sms-t h ő még soha nem érezte magát ennyire megalázva és nem tudja h mi legyen.Azóta fel sem veszi nekem a telefont(egész nap)Persze most már szíívem szerint bevallanám h mi volt de lehet h már késő.

Szóval lányok veletek mi lenne egy ilyen szituban?

Ti mondjuk mennyire vagytok képben azzal a a speed-nek ilyen hatása van h összezsugorodik meg nem áll fel?

Mert b.nőm szerintem nem vágja ő nem olyan lány....mármint soha nem is próbált semmit.Meg mivel összesen 3 barátja volt így szerintem meg sem tapasztalta ezt a jelenséget.

Lehet jobb lett volna őszintének lenni?

Ti adnátok egy második esélyt?

Mikor lenne nagyon esélyem?

-Ha bevallom h ezért és ezért volt olyan amilyen

-Ha nem mondok semmit csak egszerűen visszapincsiskedem magam és max úgy teszek mint ha csak simán csütörtököt mondtam volna

És még mielőtt jönnének a "tökéletes életet élők"és kioktatnának.


Nem vagyok függő tényleg csak ritkán (tavaly összesen 3x idén először)mikor lazulni akarok akkor használom.

Egyébként alkoholt sörön kívül nem iszok és nem is dohányzok.Tehát ha belegondoltok abba h ha valaki egy évben 3x elmegy szórakozni és leissza magát az ugye még nem alkesz?Nos én sem vagyok az....Szóval ezt szoktam néha.És tegnap ez pont rosszkor volt.


2010. jún. 26. 20:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Óh köszönöm h ennyire aggódó barát vagy.De szerintem a fél életedet odaadnád ha olyan nőkkl lehetett volna dolgod mint nekem volt.Hála az égnek. :-)))))))

Ha csak alapból nem állt volna fel akkor elhiheted h így névtelenül és arc nélkül simán kiírtam volna azt h nem állt fel most mit csináljak?????Úgyhogy te meg csak nyugodtan álljál fejen én meg majd kényeztetem az osztályon felüli nőket. :-))))))Hülye zsebhokizós lúzer.

2010. jún. 26. 21:33
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki az igazat. ha nem hazudsz neki, sokkal több esélyed van, mert az őszinteség fontos. a barátnőd azért érezte magát ilyen rosszul, mert látta hogy nm tud téged felizgatni sehogy sem.
2010. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát barátom sajnállak. És nem kellenek a nőkkl-eied, ugyanis én a nőket szeretem. Szóval megtarthatod mind, nem adom értük a fél életemet :(

Van egy idevágó szólásom.


Kinek a nő, kinek a nőkkl xD Te netcsődör

2010. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy esélyed van. Legalábbis ha én lennék a barátnőd helyébe. Első lépésként intézkedsz affelől, hogy a barátnőd sehogy se tudja meg a dolgot. Másodszor pedig még csak véletlenül se kottyintsd el magad, mert pl. ha én megtudnám az hétszentség hogy azonnal lapátra tenném a pasimat (és nem egy hónapja vagyok vele...). Tehát szerintem ne mond el neki és találj ki valami hihető indokot amiért nem állt fel (hát az, hogy izgultál az nem annyira hihető sztem 26 évesen, főleg ha ennyire jó nőkkel volt dolgod). Jaaa és mindenképp nyugtasd meg, hogy nem ő volt a hibás. (Fontos!) Kedveskedj neki, dicsérgesd, kérjél bocsánatot, vigyél virágot. Ez hajlamossá teszi a nőket a felejtésre. :D Elég átlátszó, de hatásos (kivéve rafkósabb csajoknál).

L/18

2010. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki az igazat, és nyugtasd meg, h nem az ő hibája. Most biztos azt hiszi, h az ő hibája. És virágod vagy csokit is vehetsz neki, attól könnyebben meglágyul. Aztán meg hajrá, de úgy, h soha ne felejtse el.
2010. jún. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A 21:19-est nekem (is) szántad? Lehet, hogy nem vagyok annyi idős mint te, de tapasztalatom azért van és nagyon jól tudom, milyen érzés ez egy lánynak.. Szóval bocs, hogy értelmes választ próbáltam adni a kérdésedre és, hogy nem cikiztelek emiatt egyáltalán, ellentétben a többi válaszoló 90%-ával.. -.-

19/l

2010. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem nem neked szólt hanem a 14ves lánynak.Azért ott még nem tart a világ h egy 14éves oktasson ki.

Egyébként meg ma voltunk strandon. :-))))))))

És nem is olyan régen sikerült neki megmutatni h mit is tudok valójában.:-))))))És ahogy észrevettem nagyon tetszett neki a dolog. :-))))))

A blamámat pedig fejvájásra valamint arra fogtam h mivel volt torokgyuszim(ezt ő tudja is) gyógyszerekedt szedtem és arra házi pálinkáztam és totál szédültem meg zsibbadt mindenem csak nem akartam neki bevallani. :-)))))))

De innentől több porhintést már nem szeretnék.Őszinteség forever!!!!!!!

Köszi a válaszokat.

2010. jún. 27. 21:18
 18/18 anonim válasza:
Máskor dobj rá egy lasztit meg a csajodnak is adj egyet akkor minden oké lesz :)
2014. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!